איך פותחים חנות אינטרנטית בחינם

מעוניין לבנות חנות

יותר מפורט על תהליך בחירת חברת סליקה וחיבור מסוף סליקה לחנות וירטואלית ניתן פה.

ישנן חברות רבות המציעות שירותי הקמת חנויות וירטואליות, כאשר חלקן מתמחות בהקמת וניהול חנויות וירטואליות לעסקים קטנים, חלקן בהקמת חנויות קונספט, חלקן בפיתוח כלים ופונקציות לחנויות בהתאמה אישית ועוד.

כיסוי נרחב של חברות אשראי – ישנן חברות סליקה אשר אינן עובדות עם אמריקן אקספרס ודיינרס מכיוון שמדובר בעמלות גבוהות הנגבות בעת סליקה עם כרטיסים אלו.

מדובר בדברים בסיסיים ביותר. כמו כן זהו אינו עסק המשרת קהל, כך שהנראות היא אינה דבר חשוב ותוכלו לחסוך ואף להשתמש בריהוט משרדי ומדפים פשוטים.

הקסם של האינטרנט הוא שאין לך עלויות קבועות, ישנם מגוון ספקים אשר מאפשרים פיתוח חנות אינטרנטית ללא צורך בקוד או תוכנה.

כך, במקום להוציא עשרות ואף מאות שקלים בכל שעה על תחזוקת חנות פיזית, ניתן להוציא את אותו הסכום בעבור חודש שלם של תחזוקת חנות אינטרנטית.

בניית אתרים למסעדות – במה מדובר? הדרך הכי פשוטה להראות ללקוחות פוטנציאליים את המסעדה שלכם ולהזמין אותם היא בניית אתר למסעדה או בית קפה באינטרנט. אתר כזה יכלול עמודי תוכן…

כדי לעשות זאת במקצועיות, מומלץ לשכור איש מקצוע מנוסה. העלויות ישתנו בהתאם לכמות העבודה שדרושה.

כדאי להיכנס לכל מיני אתרים ולבדוק מה מהם נראה לך מרשים ויעיל, לקרוא על הנושא, להתייעץ עם מומחים לבניית אתרים שייתנו לך את ההמלצות שלהם ולשאול מכרים וחברים באיזו פלטפורמה כדאי לבנות אתר?

בקרו באתרים דומים או של מתחרים, השלימו תהליך רכישה מלא (כולל קבלת החבילה) ורשמו בצד אילו רעיונות אהבתם כלקוחות ואיזה פחות.

על מנת להתפתח ולקדם חנות אינטרנטית משקיעים מושאבים נוספים גם לאחר הקמתו, כמו בכל עסק.

יש האומרים שאין תחליף לבשר. הבשר הוא read more מוצר צריכה בסיסי, ובישראל יש…

בעוד תהליך בניית החנות הווירטואלית עצמה הינו פשוט למדי, ביצועו באמצעות החברה או הפלטפורמה הלא נכונה, עלול לפגוע בעסק ולהיות בעל השלכות שליליות על הצלחת פעילותו ברשת.

יצא לנו לעבוד ביחד על מספר פרויקטים שונים ובכל ההצלחה גדולה, בזכותם. ממליץ בחום

Sellio System Dashboard

Get in touch

רוצים לדעת עוד, לשמוע עוד, לראות עוד, מוזמנים ליצור קשר אנושי איתנו בכל זמן ומכל מקום.|    שלחו הודעה בוואצאפ לקבלת הצעת מחיר לחנות וירטואלית להצעת מחיר