איך פותחים חנות אינטרנטית בחינם

מעוניין לבנות חנות

אין כמו לגעת בתבלינים (אף על פי שהשלטים בדרך כלל אוסרים על…

אחד המרכיבים הקריטיים בפיתוח חנות וירטואלית הוא ביצוע התאמה של חנות וירטואלית למובייל. תשקיעו זמן ומאמץ בחלק הזה וקבלו החזר השקעה בהזמנות רבות במובייל, באחוזים גבוהים של ההמרות. כפי שציינו בחלק של חווית המשתמש, עלינו לשפר את חוויית השימוש בחנות על ידי הלקוח ככל הניתן.

אם לקוח מחפש את המוצר שאתם מוכרים ברשת ורואה שהמתחרה שלכם מציע אותו ואתם לא – ההפסד יכול להיות עצום. מעבר לפספוס מכירה זו, קחו בחשבון שבפעם הבאה אותו הלקוח כבר ייכנס ישירות לחנות הוירטואלית של המתחרים ואף יספר עליה למכריו לכשיצטרכו אותה.

גרסת מובייל – לא משנה איזו חנות תבנו, דאגו שתהיה התאמה מושלמת למובייל. לפי סטטיסטיקה של שנית האחרונות אחוז רוכשים באינטרנט דרך המובייל הולכת וגדלה והמגמה נשמרת.

עלויות לאחר הקמה – לאחר הקמת חנות וירטואלית יש עוד עבודה. למשל:

חנות אינטרנטית מאפשרת תשלום ומעקב אחר המסירה דרך האינטרנט. כיום יצירת חנות וירטואלית הפכה לאופציית זולה וטובה.

הירשם עכשיו לסוכן המציאות שימצא עבורך את העסק המושלם חינם!

כל עסק שרוצה למכור ולהתפתח היום מקים חנות אינטרנטית, לניהול המוצרים שהוא משווק לקהל הרחב. אבל איך בוחרים חברה לצורך הקמת חנות וירטואלית?

חברת read more אשראי גובה מכם עבור כל עסקה עמלה באחוזים. חברת סליקה בתורו נותנים מסלולים מותאמים ללקוחות רבים. כמו לדוגמה, מכסה עסקאות חודשי, או דמי מנוי חודשי ללא התחשבות בכמות העסקאות. תבחרו מסלול מתאים לכמות הרכישות שלכם.

במידת הצורך, יש להעסיק עובד אשר יתפעל את האתר, יעניק מענה ללקוחות, ויכין את הסחורה למשלוח. (קיימות בשוק חברות רבות שמעניקות שירותי משלוחים- רצוי לקבל הצעות מחיר).

בענף האופטיקה העסקים פורחים. השוק צומח בהתמדה מדי שנה. ככל שיותר אנשים…

אם תחליטו לבצע שלב ההכנה בעצמכם, תשקיעו זמן למצוא מידע רלוונטית לעסק שלכם. לדוגמה, תשאלו שאלות בקבוצות של פייסבוק. אנחנו גם הכנו עבורכם צ'קליסט, שיעזור לכם בבחירת חברת בניית חנויות מקצועיים או מתכנת פרילנסר.

גרסת מובייל תסייע ללקוחות שלכם לבחור בקלות מוצר רצוי ולהשלים תהליך רכישה בקלות ובנוחות

אין עסק מצליח שלא הגדיר היטב את תחום ההתמחות שלו ואת לקוח היעד שלו. זה נכון וחשוב עוד יותר מבניית החנות האינטרנטית.

Sellio System Dashboard

Get in touch

רוצים לדעת עוד, לשמוע עוד, לראות עוד, מוזמנים ליצור קשר אנושי איתנו בכל זמן ומכל מקום.|    שלחו הודעה בוואצאפ לקבלת הצעת מחיר לחנות וירטואלית צ'אט