אינטרנט

מעוניין לבנות חנות

נראות האתר מול פייסבוק ושימוש בתכונות שיתוף ותגובות פייסבוק באתר.

באתר חנות יש לשים דגש על חווית משתמש שכן זה לא אתר תדמיתי שרק צופים בו אלא גם צריך לרכוש ! כדי לגרום לביצוע פעולה מיצד הגולש חייב ליצור חווית משתמש קלה מאוד .

האם לעסק קיים קו עיצובי כגון לוגו וצבעים או שצריך לייצר מחדש?

למרות שישנם צרכנים שיעדיפו לבדוק פיזית את המוצר שהם רוצים לקנות , הקנייה באונליין

צרו איתנו קשר לשיחת ייעוץ חינם וקבלו מאיתנו הדמיית פרויקט מתנה .

חסרון – אתם תתקלו באתרים שנראים בדיוק כמו שלכם כך שלא תיהיו ייחודיים .

בהרשמה זאת הנני מסכים לתנאי השימוש. אני מאשר כי ידוע לי שאיני מחויב במסירת המידע האמור ובעצם מסירתו אני מסכים לקבלת חומרים שיווקיים לרבות עדכונים שוטפים על הנחות, מחירים ומבצעים וכיוצ"ב.

הקדשנו תשומת לב רבה לכמה זה עולה לפתוח חנות מקוונת, אבל העובדה היא שהרבה פלטפורמות מסחר אלקטרוני הן מורכבות מאוד וכדי להשיג אותן, תצטרך לשכור סוכנות לפיתוח אתרי מסחר אלקטרוני המיועדת עבור אתה.

של המוצר שלכם מול מאות חנויות אחרות שמוכרות את אותו מוצר .

אבל ככל שתשקיעו יותר זמן ומאמץ בתכנון, כך ייטב. עם זאת, אם תתחיל מבלי לדעת את העלויות הצפויות, here אתה עלול למצוא את עצמך במינוס.

שם של קבוצת הדיון מורכב מנושאים היררכיים ותת־נושאים המופרדים באמצעות נקודות. בנוסף, חברות וארגונים אחרים מפעילים שרתי קבוצות דיון בהם מתנהלים דיונים בנושאים הקשורים לארגון. שרתים אחרים (למשל, של ספק שירותי אינטרנט) יכולים להחזיק עותקים של קבוצות דיון אלה, ולשלוח אליהן תגובות שהתקבלו ממשתמשים מקומיים. קהילה וירטואלית מהווה הרחבה של מושג הפורום, ובה יש בנוסף גם יכולות שיתוף קבצים (בעזרת שרת מרכזי) יכולות צ'אט, חדשות וכולי.

דרך ראשונה בה ניתן לפתוח חנות אינטרנטית לעסק היא בעזרת פרילנסר מומחה בתחום. ניתן לשכור שירותיו של מהנדס תוכנה למשל או אדם המתמחה בתכנות וכתיבת שורות קוד.

זה יכול להיות קשה לעבור את כל השלבים לפתיחת עסק קמעונאי מקוון פשוט בגלל שיש כל כך הרבה היבטים שצריך לקחת בחשבון

במצב כזה הלקוח מסתובב לו בחנות ונוגע במוצרים שמעניינים אותו

Sellio System Dashboard

Get in touch

רוצים לדעת עוד, לשמוע עוד, לראות עוד, מוזמנים ליצור קשר אנושי איתנו בכל זמן ומכל מקום.|    שלחו הודעה בוואצאפ לקבלת הצעת מחיר לחנות וירטואלית להצעת מחיר