אינטרנט

מעוניין לבנות חנות

לעיתים, כשלקוח נכנס לחנות שלכם, קורה שאתם עסוקים ולכן אין לכם זמן לגשת אליו באותו הרגע.

באינטרנט ניתן להשאיר הודעות בנושאים שונים, ולהמתין לתשובה להודעה, שלא בצורה של שיחה, אלא בצורה של פורום כתוב. הפורומים מחולקים לנושאים ותחומי עניין שונים, והם נמצאים באתרי אינטרנט (שהגישה אליהם באמצעות דפדפן רגיל), או בשרתים של קבוצות דיון (שהגישה אליהם באמצעות תוכנה ייעודית).הנושאים מגוונים בכל נושא העולה על הדעת, וקיימים אלפי נושאי קבוצות דיון. הקטגוריות שלהן מאורגנות לפי מבנה היררכי לוגי. ההיררכיה נעה מכללי לספציפי.

כל האתרים שאינם אתרי תדמית או חנויות יכנסו לקטגוריית אתרים מיוחדים. כאשר ניגשים לפרויקט כזה עלינו להתחיל בשלב האפיון בו נקבע את כל התכונות הנדרשות מהאתר ונחליט על הטכנולוגיות בהן נשתמש כדי להשיג את מטרתנו. רק לאחר שלב האפיון נוכל לקבל הצעות מחיר לביצוע.

בחיים אין מתנות חינם וכלל זה טופס גם לעולם הוירטואלי. אז מה הקאטצ'? בד"כ הצעות החינם מטרתן למשוך לקוחות שיאלצו לשלם בהמשך על תכונות שיתגלו כהכרחיות עבורם.

חנויות חדשות נמצאות בתקופת ניסיון ומוגבלות במספר הפריטים שניתן למכור וכן במחיר מקסימום.

בהתאם לסוג העסק שאתה רוצה להקים, כמו גם איך והיכן אתה רוצה להתחיל, עלויות ההקמה עשויות להשתנות במידה ניכרת.

לא, אנחנו לא חייבים here להשתמש בשירות הזה ובאפשרותינו להחליט שאנחנו בעצמינו נשלח את המוצר

בין אם יש לכם חנות אינטרנטית קיימת או אם אתם מתכוונים לפתוח אחת, הגעתם למקום הנכון.

היקף הרכישות בחנויות וירטואליות עולה באופן משמעותי משנה לשנה. חנות וירטואלית מאפשרת לנו למכור מוצרים דרך האינטרנט ולגבות עבורם תשלום.

מנועי חיפוש – אתרים לחיפוש תוכן באינטרנט, כשהגדול שבהם הוא גוגל.

ישנן מספר דרכים להשתמש בתמונות בפייסבוק, לכל אחת מהן גדלים ומימדים שונים. ריכזנו עבורכם את כל הגדלים בטבלה נוחה לשימוש ובהמחשה גראפית.

האם קרה לכם פעם בחנות פיזית, שברגע שהלקוח נכנס שאלתם אותו איפה הוא גר?

האינטרנט תרם מאוד להתפתחות רעיון הקוד הפתוח ואיפשר לאנשים וחברות מפורסמים פחות לפרסם תכנים שפותחו על ידם. באופן דומה, הוא גם במה להקמת מיזמים משותפים אחרים, ובראשם מיזמי "מימון המונים", בהם משלמים אנשים רבים תמורת מוצר שיקבלו לאחר שהמארגנים יצברו מספיק כסף.

בין אם אתה מנהל חנות פיזית או סתם מוכר באינטרנט, אתה צריך להצטייד

Sellio System Dashboard

Get in touch

רוצים לדעת עוד, לשמוע עוד, לראות עוד, מוזמנים ליצור קשר אנושי איתנו בכל זמן ומכל מקום.|    שלחו הודעה בוואצאפ לקבלת הצעת מחיר לחנות וירטואלית להצעת מחיר