אתרי חנות וירטואלית

מעוניין לבנות חנות

Online marketing

כפי שהזכרנו קודם לכן, בשונה מחנות רגילה בעת פתיחת חנות וירטואלית אתם מאפשרים ללקוחות לראות את המוצרים בכל שעות היממה. חנות וירטואלית תאפשר ללקוחות המקוונים שלה להוסיף מוצרים לסל הקניות הוירטואלי, להסיר פריטים מהסל ולבסוף, לגשת עם סל הקניות הוירטואלי לקופה הוירטואלית לשם ביצוע תשלום עבור המוצרים אשר רכשו. דמי מוניטין הם תשלום כספי עבור שימוש בשם המותג, כאמצעי פרסום ושיווק. באמצעות פרסום ממומן תוכלו להגדיר את התקציב שלכם, לטרגט לקהלים ספציפיים ולהופיע במילות המפתח הרלוונטיות ביותר עבורכם,

ולעצב את המודעות שלכם עם טקסט ותמונות, שיפנו ללקוח האידיאלי שלכם. יש לציין כי דרך נוחה לחיפוש מוצרים בכל חנות וירטואלית, היא על ידי תיבת חיפוש טקסטואלית, או באמצעות מנוע חיפוש פנימי המובנה בחנות הוירטואלית. תעודת SSL מגבירה את האבטחה והבטיחות של לקוחות החנות הוירטואלית על ידי סימון האתר בדפדפן כמאובטח. 9. כתובת IP ייחודית לאתר חנות וירטואלית: אחסון אתרים חנות וירטואלית אשר מאפשר שימוש בתעודת SSL חינמית, אינו מחויב לספק בנוסף גם כתובת IP ייחודית. 8. תעודת SSL לחנות הוירטואלית: חברות אחסון אתרים מקצועיות מאפשרות שימוש בשני סוגים עיקריים של תעודות SSL:

תעודת SSL חינמית (Self Signed) ותעודת SSL מסחרית. לא רק שהדבר חוסך לכם בתקציבים, אלא אפילו ניתן לומר כי בניית חנות אונליין מגדילה רווחים – החנות פתוחה 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, ונגישה מכל מקום – הלקוח אינו צריך עוד לפנות זמן, לנסוע לחנות שלכם ולחפש חניה: הוא יכול לקנות את המוצרים אפילו מהמשרד או מהבית.

חנות באינסטגרם: איך לפתוח חנות למכירת מוצרים בחשבון אינסטגרם?

במידה והאתר יורד מהרשת אפילו לזמן קצר, קיים סיכון ממשי שלקוחות החנות יאבדו את סל הקניות שלהם ואף יאבדו את הביטחון שלהם בחנות הוירטואלית. אם חנות וירטואלית מחזיקה מחסן קרוב, ייתכן שתוכלו להגיע אפילו באופן עצמאי אם המוצר חשוב ודחוף לכן מאד. לא משנה אם אתם מוכרים מחשבים ניידים או ממטרות לגינה, כיום החיפוש אחר המוצרים נעשה באינטרנט ולכן גם אתם רוצים להיות שם ביחד עם חנות וירטואלית ייעודית. גם בעיצוב חנות וירטואלית חשוב לעשות זאת, ולחלק את המוצרים לפי קטגוריות. עובדה זו הינה אבן יסוד למהירות טעינה גבוהה של אתר חנות וירטואלית ומהירות גבוהה של מעבר בין דפי אתר החנות. אנו ממליצים לבחור חנות וירטואלית עם המלצות ברשת שיוכלו לאשר שחנות זו אכן אמינה. אנו מעניקים תמיכה, שרות ייעוץ, בניה ואחזקה שוטפת לאתרי אינטרנט, אתרי מסחר, אתרי וורדפרס ועוד.

עובר יום ועוד יום וביום השלישי – מכירה ראשונה, אחריה שניה, שלישית… ד"ר PC- חנות מחשבים המובילה בישראל. בסטק חנות מחשבים המובילה ביותר בארץ, אצלנו תמצאו חלקי חילוף למחשבים ניידים מכל הסוגים, מטען למחשב נייד של כל החברות. טרה טק מחשבים – חנות מחשבים בתל אביב המתמחה במכירה ובתיקון מחשבים מכל הסוגים. מנוע החיפוש בול מציג לא מעט וואריאציות של חיפושים לדוגמא חיפשתם פתיחת חנות וירטואלית והמנוע החכם שלנו הציג לכם מתוך מאגר עצום של אתרים את המידע מכל המנועים בעולם.

טוב, בואו נצא מתוך נקודת הנחה שעוד אין לכם חנות וירטואלית. תהליך התשלום בחנות וירטואלית מתחלק לרוב לשלב ראשון בו על הלקוח להירשם או לפתוח חשבון בחנות, להזין פרטי יצירת קשר וכתובת למשלוח, להזין קופון הנחה או שובר הנחה (במידה ויש לו) ולהתקדם לשלב הבא שהוא ביצוע התשלום ובחירת שיטת המשלוח. מעבר לכך, אם יש אפשרות לשלב באתר תגובות של גולשים שרכשו את המוצרים וקיבלו אותם, לשביעות רצונם – גם זה יעזור לכם לעורר אמינות ולהגדיל את המכירות. המוצרים באתר בכל שעה משעות היום- בין אם בשעות הבוקר או בין אם בשעות הלילה.

חנויות וירטואליות אלו מוקמות ברשת כדי לספק מענה לצרכנים, למצוא עבורו את המוצרים והשירותים אותם הוא מבקש, ולדאוג לרכישתם ומשלוחם אל הצרכן. כל אלו מהווים הסכמים תקפים בין החנות הוירטואלית לבין לקוחותיה ולמען הסר ספק, על כל לקוח לקרוא ולאשר תנאים אלו טרם ביצוע רכישה בחנות הוירטואלית. בהקשר זה, לתצוגת הפריטים בחנות וירטואלית ישנה חשיבות עליונה המשפיעה על התרשמות הגולש והחלטתו האם לבצע רכישה. בניגוד לקניות בחנויות פיזיות, קניות בחנות וירטואלית מאפשרות לבצע רכישות מכל מקום ובכל עת, ללא צורך בהגעה לחנות הפיזית והמתנה בתור לתשלום. חשוב להבין כי הצלחתה של חנות וירטואלית תלויה במידה רבה מאד בזמינותה ברשת האינטרנט: כל זמן שהאתר פעיל ברשת ניתן לבצע בו רכישות ותשלום.

חשבו על כך, בעת הגעה לחנות הלקוחות צריכים לא רק להתרכז בחיפוש אחר המוצר שהם מעוניינים בו אלא הם צריכים להקדיש זמן רב לתכנון ההגעה לחנות- החל מחיפוש אחר מקום חניה ועד דרכים שונות לשכנע את המוכר לסייע להם במציאת המוצר. בעלי חנות וירטואלית צריכים לשקול אם יספיק להם אחסון אתרים שיתופי בו יוגבלו למדיניות חברת האחסון לשליחת דוא"ל, או לחליפין, ישתמשו באחסון אתרים ייעודי או VPS – בהם לא תהיה להם הגבלה על כמות הדוא"ל השיווקי אשר יישלח ללקוחות החנות הוירטואלית וללקוחות פוטנציאליים נוספים. ל לניהול קמפיינים מסחריים של החנות הוירטואלית: חברות אחסון אתרים מגבילות בחבילות אחסון אתרים שיתופי, את מספר האימיילים הניתנים לשליחה בשעה, על מנת למנוע עומס על שרתי הדוא"ל של החברה ולאפשר ללקוחות נוספים באחסון אתרים השיתופי להשתמש במשאבי שרתי הדוא"ל.

יש לציין כי אחסון אתרים מבוסס SSD עבור חנות וירטואלית משמעותי מאד לחוויית הקניה של לקוחות החנות והאפשרות להפוך אותם ללקוחות קבועים בה. אחסון אתרים מבוסס SSD ולא על HDD, הינו ללא ספק אחסון אתרים מצוין עבור חנות וירטואלית, שכן אחסון אתרים מבוסס SSD מהיר במידה ניכרת מאד ביחס לאחסון אתרים מבוסס HDD. למעשה, זהו תנאי בסיס עבור אחסון אתר מסחר, היות וכל לקוח ירצה שתעבורת הנתונים והמידע ממנו לחנות ומהחנות אליו, תהיה מוצפנת. 10. גיבוי החנות הוירטואלית: אחד ההיבטים החשובים ביותר עבור בחירת אחסון אתרים חנות וירטואלית, הינו באשר לשאלה האם קיים גיבוי אוטומטי לחנות – גיבוי אשר מסוגל לאפשר שחזור מהיר ויעיל של החנות הוירטואלית בלחיצת כפתור.

Sellio System Dashboard

Get in touch

רוצים לדעת עוד, לשמוע עוד, לראות עוד, מוזמנים ליצור קשר אנושי איתנו בכל זמן ומכל מקום.|    שלחו הודעה בוואצאפ לקבלת הצעת מחיר לחנות וירטואלית להצעת מחיר