בניית אתר מכירות – כיצד בונים חנות אינטרנטית משגשגת?

מעוניין לבנות חנות

Robotic hand anatomy 04

רייט קליק – בניית אתרים, עיצוב אתרים וקידום אתרים ברשת למגזר העסקי והפרטי. אם ההגדרה הזו נשמעת קצת טכנית, אז כדי לפשט זאת לכם, קידום אתרים אומר בעצם איך להגדיל את הסיכויים שלכם להופיע בעמוד הראשון של גוגל בצורהטבעית, ללא תשלום על כל קליק. אם העסק שלכם עוסק במכירה של מוצרים בני קיימא שאתם מעוניינים לשווק באמצעות האינטרנט ולחשוף את עצמכם לכמה שיותר לקוחות פוטנציאלים, עליכם לפתוח אתר של חנות וירטואלית. כל כך הרבה יתרונות עבור קניה עם חנות וירטואלית המתאימה את עצמה לסדר היום העמוס של האדם המודרני. היום לא נפגשים דווקא עם מי שייצר את המוצר בעצמו אלא עם אנשי מכירות ואנשי שיווק. היום מאוד מקובל לקנות באמצעות האינטרנט. 2. מוצר או מוצרים הנמכרים באמצעות חנות וירטואלית יכולים להיחשף מול ציבור לקוחות גדול ביותר בארץ ואף מחוצה לה. הראשון הוא העניין הטכני והוא ידע מקצועי כיצד בונים אתר ברשת האינטרנט והנושא השני הוא ידע והבנה בשיווק עסקי ובאופן מיוחד בשיווק עסקי באמצעות האינטרנט ויש צורך בידע מיוחד לבניית אתר באינטרנט שמיועד ומתאים לעסקים ושיווק מוצרים . קניון און ליין משרתת כל כמות נדרשת של מוצרים, החל מבודדים ועד לאלפי מוצרים. השיווק באינטרנט דינאמי מאוד, כל יום מתרחשים עדכונים, משום כך בעת בניית אתרים לעסקים יש לשים אצבע על הדופק ולהיות מעודכנים.

opel, gt, auto, salon, geneva, exhibition, new model, auto production, 2016

כל כך הרבה אנשים שונאים לכתת את רגליהם בחיפוש אחר בגדים, להיכנס לחנויות הומות וצפופות, לאסוף מכל הבא ליד וללכת אל תא המדידה הצר כדי למדוד את הבגדים אחד אחרי השני. כל רשת שיווק שמכבדת את עצמה מקימה חנות וירטואלית, שבאמצעותה ניתן לערוך את כל הקניות הדרושות בלי לצאת מהבית. אם אתם לא חוששים לצאת לדרך ומוכנים ללמוד ביטויים חדשים כמו עמלות סליקה או דומיין, שופיפיי היא פלטפורמה מצוינת להקמת החנות שלכם. אם אתם משדרגים אתר קיים ומוסיפים לו חנות וירטואלית חשוב מאוד להתאים את החנות לצרכים הייחודיים שלכם. אופן בניית החנות האינטרנטית של העסק שלכם, כמו גם סוג הכלים השיווקיים בהם בוחרים להשתמש והאופן בו עושים זאת – כל אלו יקבעו את סיכויי ההצלחה והשגשוג שלכם בעולם המכירות באינטרנט. גם בישראל למרות שקצת פחות האפשרות להשתמש חנות וירטואלית גדלה מאוד לאחרונה נכנסו הרבה חברות וגם עוד חברות גדולות מתחילות לקרוא את המפה ולכוון לקראת המהפך שרוב הרכישות יתבצעו באינטרנט ולכן לפי דעתי אם תבדקו את האסטרטגיה העתידית של כל חברה בעלת ידע וניסיון היא בטוח כבר בודקת או בהכנות חמות לקראת שינוי צורות הקניה במדינת ישראל. עבור בעלי עסקים שרגילים היו לראות את החנויות שלהן הומות אדם, זוהי גזירה קשה שכדי להתגבר עליה – צריך להשתמש ברעיונות חדשים ויצירתיים.

לקוחות רבים מנהלים באופן קבוע את הקניות שלהם, ביגוד, צרכי משרד, ספרים ועוד באמצעות חנות וירטואלית ברשת. חנות וירטואלית המעוצבת כראוי יכולה להגביר את נתח המכירות שלכם באופן משמעותי ולכן שווה מאוד להשקיע בעיצוב ובהצגת המוצרים. ל היו נכונות עוד לפני שהקורונה נכנסה לחיינו וטרפה את כל מה שהכרנו בקניות אונליין. אמרה פעם אישה חכמה, ואצלנו בחנות הוירטואלית אין דבר יותר אינפורמטיבי עשיר ומשכנע מסרטון וידאו, לכתוב אפשר עד אין סוף (וטוב שכך) אבל כאשר תשלב זאת עם מידע עשיר המועבר לגולש בדרך נוחה ומהירה כמו סרטון תוכל ליהנות משני העולמות וגם גולשי האתר, מה שיקרב אותם מאוד לביצוע הרכישה. לאחר העיצוב והטיפול ודרך הצגת המוצרים כל מה שנשאר זה להביא לקוחות. יצירת תנועה קונים גדולה באתר חשובה מאוד וממנה נגזר פוטנציאל הרווח שלכם מהחנות.ככל שתצליחו להביא אנשים רבים יותר ומתאימים יותר , כך יעלו המכירות שלכם. בעולם וכיצד מומלץ להקים אתר מסוג זה כך שבאמת ישגשג ויצליח? השיטה הינה שיטת הדרופשיפינג והיא עובדת על ידי סגירת הסכמים עם יצרנים מסוימים או כל אחד אחר שמחזיק בסחורה לגבי המחיר והאספקה, בעל החנות הוירטואלית לא צריך להחזיק פיזית את הסחורה אצלו אלא רק לפרסם אותה באתר שלו, ואז כשתתבצע עסקה והכסף ישולם יבקש מזה שמחזיק את הסחורה שישלח אותה בשבילו והוא ישלם לא על כך.

אתר האינטרנט של החנות שלכם נמצא בפריסה ארצית ואף עולמית,וכל גולש מכל מקום יכול להגיע אל החנות המקוונת שלכם על ידי הזזת עכבר פשוטה. קידום אתרים SEO – אופטימיזציה למנועי חיפוש היא אוסף של טקטיקות המגדילות את סמכות האתר שלכם בהתאם לגורמים המוערכים על ידי מאות אלגוריתמים של גוגל. את סקר השוק ניתן לבצע באגביות ומכל חנות המספקת את השירות שאתה זקוק לו. עם הגעתה של המגיפה נוצר מצב שמי שלא היה לו אתר חנות הזדרז להקים אחד ומי שהגיע מוכן הרוויח. 1. השלב הראשוני נקרא שלב ההכנה – בטרם בניית האתר יש לתת לו אפיון, להחליט כיצד ייראה העיצוב שלו , מהו הקהל שאליו פונים ומהו התוכן של האתר. מהו תקציב השיווק הנדרש עם עליית החנות לאוויר? במקביל ייתכן שקהל חדש וצעיר, שאינו מכיר את העסק טרם עליית האתר שלו לרשת, יתוודע לחנויות מהסוג הזה רק בזכות החנות הווירטואלית – לכן מדובר בהחלטה עסקית חכמה ומשתלמת שצפויה להגדיל משמעותית את מעגל הלקוחות. אנו בחברת smsite מציעים לך לפתוח חנות וירטואלית משלך ולאפשר לך להגדיל את הכנסותיך. חנות וירטואלית מתאימה לכל תחום עסקי. כאשר בונים אתר עסקי לחנות עם וותק של שנים ארוכות, מדובר במהפכה של ממש. עם זאת, הרצון לצמוח בדרך הזו של הקמת אתר אינטרנט, עלול להתנגש עם הרגלים ישנים של צריכה ועם הלקוחות עצמם, שעד כה העדיפו לראות במו ידיהם את הסחורה שהם עומדים לרכוש.

Sellio System Dashboard

Get in touch

רוצים לדעת עוד, לשמוע עוד, לראות עוד, מוזמנים ליצור קשר אנושי איתנו בכל זמן ומכל מקום.|    שלחו הודעה בוואצאפ לקבלת הצעת מחיר לחנות וירטואלית צ'אט