בניית חנות וירטואלית – הדרך להצלחה

מעוניין לבנות חנות

על ידי יצירת חנות מקוונת עם UX/UI מעוצב היטב, עסקים יכולים בסופו של דבר להפחית את עלויות התפעול שלהם ובו זמנית להגדיל את המכירות. לבסוף, ראוי לציין שעיצוב UX/UI יכול גם לעזור לעסקים להפחית את העלויות הכרוכות בתמיכת לקוחות. החשיבה היא נכונה, אבל הביצוע יכול להפיל את כל התוכנית הנהדרת הזאת לקרשים. אם העיצוב לא יהיה תואם למוצרים הנמכרים באמצעות חנות וירטואלית, ואם העיצוב לא יהיה מושך ונעים, סביר להניח כי הלקוח יעזוב את החנות וילך לחפש חנות אחרת, מתאימה יותר. בדרך כלל יציעו לכם בניית חנות וירטואלית רגילה, ולאחר מכן יעבירו את נתוני חנות זו – את האופי של העיצוב והטקסטים, לפייסבוק. כך גם חנות וירטואלית העיצוב מאוד חשוב לצורך הכנסת לקוחות לאתר שלכם. חנות וירטואלית יכולה לגרום לשיפורים בעסק שלכם באמצעות חשיפה מוגברת ללקוחות שכנראה לא ידעו על הקיום של העסק שלכם עד היום , אחד היתרונות החשובים של חנות וירטואלית היא בכך שהיא יכולה להציג את העסק שלכם ללקוחות חדשים שאתם לא היתם מגיעים אליהם המגרש באינטרנט הוא אכן גדול מאוד והחשיפה של העסק תגדל משמעותית לא בטוח כמה קניות של מה שאתם מוכרים אכן תמכר דרך המסחר האלקטרוני ברשת האינטרנט אך מה שבטוח תחשף את העסק שלכם לעוד קונים . בעסק המיוחד שלך, קיים פונטנצאל אדיר.

רק פתרון שיטתי עבורך, יקדם ויעלה את המחזור החודשי שלך, וישפר את התדמית שלך באינטרנט בהצלחה. 63% מהמוכרים ברשת כיום בוחרים לעשות את זה דרך המרקט פלייס – איביי, דיל אקסטרים, מרמלדה וכו'. חנות וירטואלית היא כיום חנות לכל דבר אם בעבר היתם רוכשים את רוב המוצרים שלכם בקניה פיזית בחנות שנסעתם אליה כיום הרבה מהרכישות של המוצרים של הרבה ישראלים מתרכשת דווקא באינטרנט מגורמים ברורים כגון מחיר טוב יותר במרבית הפעמים וגם זמינות של חנות וירטואלית . כיום כל עסק שמכבד את עצמו לא רק מחזיק אתר אלא גם חנות וירטואלית אשר ללא שום צל של ספק עוזרות לו להגדיל את קהל הלקוחות. בחנות וירטואלית חשוב מאוד לדעת להציג את המוצרים בצורה מחמיאה אך בהירה וברורה. חנות וירטואלית מכיוון שהיא אמורה לתפקד כחנות לכל דבר יש לעצב אותה בהתאם למוצר שמוכרים בחנות אם רוצים כמובן להצליח במכירת מוצרים יש לעצב אותה טוב אך בעצם נעצב טוב חנות וירטואלית יש להתיעץ עם מעצב אתרים שידע לעצב את חנות וירטואלית בהתאם לדרישות אם יש לכם חנות וירטואלית של תכשיטים יש לבקש מהמעצב עיצוב בצבעים מתאימים למוצרים שלכם חוץ מזה כמובן שהאתר יהיה נגיש מאוד ללקוח מבחינת הקניה של המוצר גם זויות צילום של התכשיטים יעזרו מאוד למכירה חנות וירטואלית כל מוצר שאתם תמכרו חנות וירטואלית יש להתאים את חנות וירטואלית למוצר שאתם מוסיפים כל שהכל יראה מקצועי ואסתטי ללקוח שנכנס לאתר שלכם ומעוניין לרכוש בו מוצר מאתרכם הרושם הראשוני מאוד חשוב ולכן עיצוב האתר צריך להיות מדוקדק עד הפרטים הקטנים שהעין האנושית תופסת השניות הראשונות מאוד חשובות לכך בכל מה שקשור לרכישה חנות וירטואלית .

חנות וירטואלית אפשר לפתוח עם הרבה חברות שמציעות את שירותיהם לכם בכל מיני מסלולים שצריך רק לבחור ישנם כאילו חברות חנות וירטואלית שיפתחו לכם חנות ניסיון ואתם בעצמכם תצטרכו לעצב וגם לדעת הכיצד לתפעל חנות וירטואלית ולכן אם אתם לא באמת אנשים שיש להם זמן להתחיל לדבר עם יועץ טלפוני בקשר אך בעצם לפתוח חנות וירטואלית כנראה שמסלול זה לא מתאים לכם יש לי חבר שהתעניין באחת החברות ובאמת קביל תקופה של ניסיון לפתוח דרכם בחינם ללא עלות חנות וירטואלית אך ניסיון זה כשל לא כי הוא לא מבין בנושא והמערכת מסובכת של בנית חנות וירטואלית למעשה מכיוון שהזמן לא עומד לרשותו ואין לו זמן בנוסף לעסק אותו הוא מפעיל גם להתחיל להשקיע את זמנו בבנית חנות וירטואלית לעסק שלו יקומו ויגידו שזה דבר קל לפתוח חנות וירטואלית אך למעשה חברי רוצה חנות וירטואלית לפי אך שהוא רוצה לעצב ולא לקבל תבנית מוכנה ולכן ידרש לשלם עוד כסף אז אם כבר משלמים כסף אפשר באמת לפנות לחברה שמוכנה כמובן בתשלום מתאים לבנות חנות וירטואלית מקצועית בהתאם לדרישות הלקוח מה גם שישנם בשוק של בנית החנות שנותנות אפשרות לאחסן את כל העסק הוירטואלי אצלכם ולא בשרת איחסון של החברה שבנתה מה שבטוח יחסוך כסף רב לעסק שלכם ואחרי תקופה מסוימת כבר ישתלם יותר בנית חנות וירטואלית עם חברה שבונה לכם את החנות בעצמה .

עיצוב חנות וירטואלית מתחיל בזה שיש לעצב את האתר האלקטרוני ללקוחות שלכם אם ברצונכם כמובן שהגולשים לא רק יכנסו להתרשם משלל המוצרים בחנות שלכם באינטרנט אלא גם לקנות בה חנות וירטואלית שתעוצב בצורה מושכת כמו ממש חנות פיזית תצליח לממש את הפוטנציאל הגלום בה וגם למכור יפה בשביל החברה חוץ מהעיצוב המתאים יש לתכנן את החנות שגם ללקוחות יהיה נוח וקל לקנות מוצרים באתר שלכם שלבי המכירה צריכים להיות נוחים וגם קלים להבנה כך שהלקוחות שלכם יקנו בה . מסיבה זו בדיוק החלטנו כצעד חריג בימיוחד לאפשר לך לפתוח חנות וירטואלית בחינם לחלוטין, ולבחון ללמוד ולהכיר את המערכת הידידותית שלנו ובאותה העת להווכך ביכולותיה של המערכת שלנו גם גם בנוגע לשיווק באופן כללי ולקידום במנועי חיפוש בפרט, זה פשוט, זה ידידותי וכל אחד יכול ! אולם גם אתר שמבחינה טכנית הוא טוב אולם הוא מעוצב בצורה דלה ולא מושכת יכול לגרום ללקוחות לנטוש את האתר מחוסר עניין או שעמום. לפיכך חנות וירטואלית תתאפיין בדף בית שהינו מעוצב ברמה טובה ומאפשר ניווט קל ומהיר בין מוצרים וקטגוריות. איך משווקים חנות וירטואלית?

Sellio System Dashboard

Get in touch

רוצים לדעת עוד, לשמוע עוד, לראות עוד, מוזמנים ליצור קשר אנושי איתנו בכל זמן ומכל מקום.|    שלחו הודעה בוואצאפ לקבלת הצעת מחיר לחנות וירטואלית צ'אט