בניית חנות וירטואלית מחיר Things To Know Before You Buy

מעוניין לבנות חנות

עגלה בטכנלוגיה חדשנית שהונדסה בכדי להגדיל את המכירות מהרגע הראשון. היא צפה וחיה לחלוטין שזה אומר שכל הפעולות נעשות ממקום אחד, מבלי לעבור בין דפים או לרפרש את העמוד – ללא בזבוזי זמן מיותרים, מהיר וקל.

נלמד את הצרכים של העסק שלכם ועל השאיפות שלכם ונבנה יד ביד אסטרטגיה שתביא אתכם לשם!

אם מדובר בחברה שאפשר לדבר בה עם מישהו, אני מציע לכם לא לשלוח שום טופס או לשלוף את האשראי לפני שביררתם את כל הפרטים הקטנים.

כך, תוכלו להגיע לקהלים מגוונים ורחבים ביותר, שלא היו נכנסים פיזית לחנות ולאפשר ללקוחות הפוטנציאליים ליהנות ממוצרים שיגיעו אליהם מבלי לצאת מהבית (משלוח).

קשה מאוד לענות על השאלה הזו בלי לגעת גם בשאלה איזו חנות דיגיטלית בדיוק אתם צריכים, ולכן אני אנסה לעשות סדר ולהשוות מחירים של חנויות וירטואליות נפוצות בלי שתצטרכו לחפש אותם בעזרת זכוכית מגדלת בכל הפוסטים שהעליתי (והעליתי פוסט כמעט שמוקדש כמעט לכל פלטפורמה).

גם כשמוצאים שיטה מתאימה במחיר טוב, חשוב לזכור שיש לבדוק לא מעט פרמטרים נוספים: ניסיון ותיק עבודות (של בונה האתרים) ושירותים נוספים כמו התממשקות לקופה קיימת, משיכת מוצרים, סנכרון מלאי, התאמה למובייל ועוד שיכולים להשפיע רבות על התוצאה הסופית.

יש עוד מסמכים מומלצים שכדאי להוסיף במיוחד לחנות וירטואלית, כמו כל העניין פוליטיקת משלוחים והחזרות, זיכוים ועוד

חיסכון בעלויות – באמצעות חנות וירטואלית ניתן להרחיב את הפעילות ללא צורך בפתיחת עוד סניף, בתשלומי שעות נוספות, בהעסקת עוד עובדים, בתשלומי שכירות, תשלומי ארנונה וכו'. בעוד שתפעול חנות פיזית מצריך משאבים רבים, תשתיות וכוח אדם אשר עולים לעסק כסף רב, התחזוקה של חנות וירטואלית זולה מאד ומאפשרת ליהנות מפלטפורמת שיווק ומכירה אשר נשארת פעילה כל יום, כל היום, בעלות נמוכה ביותר.

האתרים שלהם בנויים נכון ולכן מקודמים מהר מאד בגוגל בתוצאות החיפוש. ברגע שהאתר שלי עבר אליהם כמות הפניות שקיבלתי קפצה…

בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. באם תחפצן להסיר בכל עת את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של החברה התקשרו לטלפון: __________ באמצעות לחיצה על כפתור "שלח" אני מאשר בחתימתי את הטופס ואת תנאיו.

איך לקדם אתר עם גוגל לעסק שלי והאם גוגל מפות משפיע על הקידום האורגני

זוהי קטגוריה נוספת שמיועדת פחות או יותר לאותו השוק, למרות שחלק מהחנויות כאן יקרות יותר באופן משמעותי מהקטגוריה הקודמת.

כתבתי לא מעט על מערכות ניהול תוכן שונות לחנות וירטואלית (או כאלו שניתן להפוך אותן website לחנות וירטואלית כמו וורדפרס).

באקספרט תמצאו מידע על ספקים מעולים (סופר-ספקים) שעברו בדיקה והתאמה מלאה לצרכים שלכם, בעלי העסקים.

Sellio System Dashboard

Get in touch

רוצים לדעת עוד, לשמוע עוד, לראות עוד, מוזמנים ליצור קשר אנושי איתנו בכל זמן ומכל מקום.|    שלחו הודעה בוואצאפ לקבלת הצעת מחיר לחנות וירטואלית צ'אט