החשיבות של תמחור בחנות וירטואלית

מעוניין לבנות חנות

לפני שנמשיך על מערכות הניהול השונות הנה סרטון שיבהיר את ההשפעה של מערכות הניהול על תהליכי הקידום:

מערכות הניהול של החנות וירטואלית קלה וידידותית מאוד לניהול ועדכון שוטף, כך שגם אם אין לכם רקע טכנולוגי עשיר – אתם תסתדרו.

. הדבר החשוב ביותר צוות שרות לקוחות מעולה, מקצועי, סבלני וזמין כל הזמן. ממליץ בחום לכל אחד.

לא עובדים עם מערכת לניהול רשומת תפוצה? הסירו דאגה! נבחר עבורכם מערכת שמתאימה לצרכים שלכם ונדאג לממשק אתכם אליה כך שתוכלו להפיק ממנה את המקסימום

ערוץ הפצת התוכן העיקרי של מיטב דש, אחד מבתי ההשקעות המובילים בישראל.

עשו לעצמכם רשימה מסודרת, שימו מולם את הקישורים שצירפתי ויהיה לכם הרבה יותר סדר בראש.

קשה מאוד לענות על השאלה הזו בלי לגעת גם בשאלה איזו חנות דיגיטלית בדיוק אתם צריכים, ולכן אני אנסה לעשות סדר ולהשוות מחירים של חנויות וירטואליות נפוצות בלי שתצטרכו לחפש אותם בעזרת זכוכית מגדלת בכל הפוסטים שהעליתי (והעליתי פוסט כמעט שמוקדש כמעט לכל פלטפורמה).

במהלך פיתוח החנות אנו שמים דגש על חווית משתמש אופטימלית, על מהירות האתר, מתאימים את האתר למכשירים ניידים, מתאימים את האתר לדרישות המשתנות והעדכניות ביותר של גוגל, מחברים לחברת סליקה, חשבוניות, שילוח, רשימת תפוצה ועובדים בקשר רציף עם הלקוח בהתאם לדרישות שלו.

קונימבו היא פלטפורמת איקומרס ישראלית הגדולה והמובילה בישראל המשרתת אלפי לקוחות.

הרחבת קהל היעד – בעוד חנות רגילה מאפשרת מכירת מוצרים ושירותים רק למבקרים בה פיזית, חנות וירטואלית מאפשרת רכישת מוצרים על ידי כל מי שיש לו חיבור לרשת, או במילים אחרות – על ידי כולם.

הגרסה המסחרית יקרה מאוד ומתחילה מכמה עשרות אלפי דולרים לשנה, אבל גם הגרסה הבסיסית ממש לא מיועדת למשתמש הקצה מבחינת התקנה ואפילו ממשק הניהול הבסיסי.

מערכות ניהול המלאי והארגון שלכם הם הליבה של סביבת העבודה שלכם. אנחנו נקל על חייכם בכך שנחבר את המערכות הללו לחנות שלכם ללא כאבי ראש מיותרים.

החנות מעניקה בולטת חזקה יותר למותג כשלעצמו וכמובן גם משתלמת יותר למי שמוכר בכמויות גדולות.

כדי למכור דרך ליסטינג לא צריך בדרך כלל click here לשלם כסף (עד כמות מסוימת), אלא פשוט יש עמלות מכירה.

Sellio System Dashboard

Get in touch

רוצים לדעת עוד, לשמוע עוד, לראות עוד, מוזמנים ליצור קשר אנושי איתנו בכל זמן ומכל מקום.|    שלחו הודעה בוואצאפ לקבלת הצעת מחיר לחנות וירטואלית להצעת מחיר