חנות בגדים וירטואלית

מעוניין לבנות חנות

עוד אתר קניות בגדים מחו"ל שאנחנו אוהבים. באתר פאשינובה תמצאו בגדים סופר טרנדיים בסגנון הקרדשיאנס והרבה סלבס אמריקאים. הבגדים צבעוניים, צמודים ולא משאירים הרבה מקום לדמיון אך תוכלו למצוא גם פריטים צנועים יותר ושלל אביזרים משלימים.

אם לקוח מחפש את המוצר שאתם מוכרים ברשת ורואה שהמתחרה שלכם מציע אותו ואתם לא – ההפסד יכול להיות עצום. מעבר לפספוס מכירה זו, קחו בחשבון שבפעם הבאה אותו הלקוח כבר ייכנס ישירות לחנות הוירטואלית של המתחרים ואף יספר עליה למכריו לכשיצטרכו אותה.

המבצעים המשוגעים, הטרנדיים האינסופיים ובעיקר התחושה שאנו רוכשים פריט ייחודי שלא נראה על כל בנאדם שני ברחוב לא משאירות סיבות טובות לא לקנות בגדים אונליין.

יתרון ראשון, אפשרות ליהנות ממבחר רחב ומגוון של בגדים מסוגים שונים. כשלקוח מגיע לקניון לרכוש בגדים, הוא יכול ליהנות רק ממה שהחנויות השונות מציעות לו במקום.

ספק שסטנדרט של מצוינות בלתי מתפשרת הוא ערך עליון בתפיסת ההפעלה שלו

השלב הבא יכול להיות פתיחת חנות בינלאומית על מנת להגיע לשווקים במקומות אחרים בעולם וכמובן להגדיל בצורה משמעותית את כמות הלקוחות באתר.

העיצובים עדכניים, ההדפסים מקוריים, ותמצאו שם בגדים ליום יום, קאז׳ואל, הריון, בגדי ערב, ספורט ועוד.

חיזוק הקשר עם הלקוח מתבצע באופן מעולה על ידי בניית ניוזלטרים שכוללים עדכונים, רשימות תפוצה ועוד. שימו לב, פיצ'ר נהדר וחשוב, הוא פיצ'ר המאפשר לכם לפנות לכל לקוח ולקוחה בשמם הפרטי ולהעניק את התחושה שהיחס חם ואישי.

נעזור לכם לבחור את הספקים הטובים והמתאימים ביותר עבורכם

חלק מספקי שירותי הקמת ובניית החנויות הווירטואליות, מציעים גם את שירות זה. לחלופין, תוכלו להיעזר במקדמי אתרים, שייקחו את החנות שלכם הכי רחוק שאפשר ושגם עליהם נשמח להמליץ לכם כאן here באקספרט.

השפע אדיר, וצריך להתאמץ לצאת משם בידיים ריקות. ניתן להחזיר מוצרים לא מתאימים די בקלות, ואם שילמתן בפייפאל אז גם לקבל החזר על המשלוח חזרה. 

אנחנו באקספרט, פועלים על מנת להציג את מיטב הספקים ובעלי המקצוע בתחום, במטרה לסייע לעסקים הקטנים בתהליך הקמת החנות הווירטואלית המושלמת, תוך התאמה אופטימלית של הספקים לסוג העסק, למודל העסקי, לצרכיו, למאפייני העסק ולדרישות בעליו.

כמובן שרצוי שהאתר יקודם במנועי החיפוש, יעוצב כראוי, יכיל תוכן רלוונטי ויהיה זמין גם בגרסת מובייל

מביקורות לקוחות עולה כי בסך הכל הסחורה טובה, ומקבלים תמורה להוצאה, אבל יש באמת לקחת בחשבון שתקבלו מה שתשלמו עבורו. אם יצא פריט מוצלח במיוחד, אז הרווחתן. 

Sellio System Dashboard

Get in touch

רוצים לדעת עוד, לשמוע עוד, לראות עוד, מוזמנים ליצור קשר אנושי איתנו בכל זמן ומכל מקום.|    שלחו הודעה בוואצאפ לקבלת הצעת מחיר לחנות וירטואלית להצעת מחיר