חנות וירטואלית לבגדים – כך תיצרו לעצמכם מלתחה מושלמת

מעוניין לבנות חנות

כך הרבה אנשים שונאים לכתת את רגליהם בחיפוש אחר בגדים, להיכנס לחנויות הומות וצפופות, לאסוף מכל הבא ליד וללכת אל תא המדידה הצר כדי למדוד את הבגדים אחד אחרי השני. רכישת בגדים בחנות אינטרנטית חוסכת לנו את ההגעה לחנות, את הפקקים, את החיפוש המתסכל אחרי חנייה (כשאפילו החניונים בקניונים מאלצים אותנו לא פעם להסתובב כמה וכמה פעמים עד שמתפנה מקום), את ההמתנה בתור לקופה וכו’. בתכנון המערכת הושם דגש על תאימות למנועי החיפוש השונים ובראשם Google, על מנת לאפשר קידום אתרים וחשיפה מרבית לגולשים. באמצעות מהלכי קידום ושיווק יצירתיים ומפתיעים, תוכלו ליהנות מגידול משמעותי בהיקף העסקאות והרווחים, ולבסס את מעמדכם באתר מוביל בתחומו ברשת האינטרנט. כיום רוב הצרכנים כבר התרגלו לצרוך את מוצריהם באמצעות רשת האינטרנט ונראה כי מגמה זו רק תלך ותגבר. לדבריו, המגמה של המעבר לניהול התוכנות של העסק על גבי הענן, התחילה כבר לפני כעשור ומאז רק צוברת תאוצה. לכן, ההמלצה של אנשי המקצוע המתמחים בשיווק ובמכירות באינטרנט היא להיעזר בכלים וביתרונות של הרשת החברתית הפופולרית והמובילה בעולם, כדי להגביר את החשיפה של החנות באינטרנט, וכדי לשפר יחס המרה ולהגדיל מכירות.

לשם הכנת המאמר, ביקשנו להיעזר בחברת ORIGINAL CONCEPTS שמתמחה בעיצוב והקמת חנויות וירטואליות באינטרנט. בסקר שערכה חברת JungleScout ציינו 43% מהצרכנים האמריקאים שיסתדרו מצוין גם בלי חנויות פיזיות אלא רק בעזרת חנות אונליין, ו-73% השיבו שהם מאמינים שבעתיד רוב הקניות יתבצעו אך ורק באינטרנט. כותרות ותיאורים ייחודיים לכל מוצר – יש להקפיד לעדכן נתוני מטא לא רק לקטגוריות ותת קטגוריות אלא לכל מוצר ומוצר. בנוסף, יש מקצועות חופשיים, המחויבים על פי חוק לפתוח עוסק מורשה, למשל: עורכי דין, רופאים, פסיכולוגים, אדריכלים, כלכלנים, יועצי מס ועוד. בנוסף, בגלל שאנחנו יודעים לספק מעטפת שלמה של כל השירותים, במידה ויש תקלה, אין צורך לחפש את הספק ולהיכנס למלחמת אחריות כפי שקורה לא מעט פעמים בתחום הזה – אנחנו אחראים על הכל, מגבים את הכל ומספקים שקט נפשי לבעלי עסקים”. “לדוגמה, לקוח שיש לו אתר מכירה אינטרנטי, יודע, שעם שילוב מספר מערכות מבית ריווחית, הוא מקבל אוטומציה מלאה: לאחר רכישה באתר על ידי מערכת ICREDIT, מתבצעת אוטומטית, גם שליחת חשבונית דיגיטלית ללקוח על ידי מערכת “חשבונית אונליין”, גריעה מהמלאי ורישום בספרים ועדכון דוח המע”מ במערכת ‘ריווחית אונליין’ – בעל העסק לא צריך לעשות כלום, הכל קורה באופן אוטומטי ומסתנכרן באופן מלא. משקווי האשראי שניתנו לעסק נוצלו באופן מלא והבנקים אמרו לא עוד, מור הבינה שיש רק דרך אחת להציל את המצב – העברת הפעילות לאונליין.

“רבים מהמסלולים שלנו לבעלי עסקים וחברות הם לפי מדרגות – כך שהלקוחות משלמים רק לפי מה שהם צריכים, ללא התחייבות מראש והמחירים תמיד אטרקטיביים – בחלק מהשירותים מדובר על מנוי שנתי ובחלק על מנוי חודשי”, מסביר שפירא. כאשר מנהלים עסק מהבית רשויות המס בישראל רואות בחלק מהוצאות התפעול של הבית כהוצאות עסקיות ולכן הן נחשבות הוצאות מוכרת. הטיפ הראשון שלנו לניהול עסק מהבית הוא חשוב מאוד ולכן החלטנו לפתוח בו. הופכת לעמדת עבודה. קשה מאוד לנהל כך עסק מהבית, לכן מומלץ מאוד לייעד מקום בבית לעבודה. כאשר מדובר על עסק מהבית, קל וחומר אם מדובר בניהול עסק קטן מהבית, לחיסכון ויעילות יש משמעות. יש לכך תשובה פשוטה מאוד, אם אתם בעלים של עסק המוכר מוצרים מסוימים אתם יכולים להגדיל את ההכנסות שלכם באמצעות פתיחה של חנות אינטרנטית. תעודת SSL מכילה נתונים של האתר אשר נשלחים לדפדפן בכל פעם שמישהו ניגש לאתר החנות הוירטואלית, באמצעות פרוטוקול https המאפשר חיבורים מאובטחים בין שרת האחסון המארח את החנות הוירטואלית לבין הדפדפן של הלקוח.

נסו לתת להם אלטרנטיבה נוחה, ניתן לעשות זאת באמצעות הטלפון לדוגמא. הקונה הפוטנציאלי שנכנס אליך לאתר (לרוב אחרי מאמצים לא קטנים ותקציב מושקע) צריך לעשות רכישה קלה, נעימה, פשוטה, וברורה, בלי שדות מיותרים, באפשרויות תשלום נוחות, ניווט קל באתר ובלי תוכן מיותר שמסרבל את העבודה. ריווחית עברה לשיטת תמחור שבה השירות הוא התוכנה (SAAS – (Software as a Service ובכך הוזילה מאוד את העלות ואיפשרה גם לעסקים קטנים יותר להתקדם למערכת ממוחשבת. בסקר שערכה הרשות לעסקים קטנים ובינוניים, ונתוניו הוצגו בתמונת המצב החברתית של מרכז אדווה, דיווחו 61% מבעלי העסקים הקטנים והבינוניים בישראל על פגיעה בפעילות העסקית שלהם. אמנם, הקמת חנות בפייסבוק יכולה לסייע לעסקים להגדיל את המכירות שלהם, אך לרוב היא אינה מהווה חלופה להקמת חנות וירטואלית בפלטפורמה איכותית ומתקדמת. עיצוב חנות וירטואלית בקונימבו נעשה בדגש על הבנת השאיפות, הרצונות והציפיות של הלקוח, לצורך מציאת השפה הגרפית העיצובית הנכונה עבורו שתביא למיקסום הפוטנציאל העסקי שלו. דבר נוסף שחשוב הוא להכניס אל תוך הקטלוג של חנות וירטואלית תמונות מדויקות ככל האפשר.

Sellio System Dashboard

Get in touch

רוצים לדעת עוד, לשמוע עוד, לראות עוד, מוזמנים ליצור קשר אנושי איתנו בכל זמן ומכל מקום.|    שלחו הודעה בוואצאפ לקבלת הצעת מחיר לחנות וירטואלית צ'אט