חנות וירטואלית מקצועית

מעוניין לבנות חנות

יש לכם חנות פיזית ואתם רוצים לפתוח לה ערוץ וירטואלי? מצוין! יש לכם מוצרים שאתם רוצים למכור ברשת ומחפשים איך לעשות את זה? חנות וירטואלית מקצועית היא מה שאתם מחפשים.

חנות וירטואלית מקצועית

אבל יש חנות ויש חנות, וחשוב להבין את זה. לבנות חנות וירטואלית זה לא סיפור מורכב, כמה אלפי שקלים, בונה אתרים ואתם יכולים להיות באוויר בתוך ימים. אבל השאלה היא למה זה יוביל או נכון יותר לשאול, כמה היא תפרנס אתכם. האם היא תהיה חנות שתביא לכם רווחים גבוהים? האם היא תצדיק את ההשקעה בה? האם היא תצדיק את העבודה סביבה? (ויש לא מעט עבודה…)

חנויות וירטואליות – קצת נתונים

אם שאלתם את עצמכם כמה חנויות וירטואליות יש בעולם, יכול להיות שתופתעו מהתשובה. אין כמובן מספר מדוייק של חנויות וירטואליות אבל ההערכה היא שינן היום כ-100 מיליון חנויות וירטואליות בכל השפות וכאלו שמספקות מוצרים בכל העולם.

וכמה בישראל? גם אנחנו הישראלים מסתבר, ממש לא נשארים מאחור. ישנן כיום כ-20,000 חנויות וירטואליות ישראליות, כשהמגמה הזו רק הולכת וגדלה. הסיבות לעלייה המטאורית של החנויות הווירטואליות ברורה.

קודם כל, בגלל השימוש הגובר באינטרנט. אנחנו נמצאים שם כל הזמן ומחפשים ברשת כל דבר שאנחנו מחפשים בין אם זה מידע, שירות או מוצר אז למה שלא נרכוש ברשת? במקביל, העלייה בשימוש במכשירים סלולאריים גם היא מטורפת בשנים האחרונות, וכשאפשר מכל מקום ובכמה הקלקות על המכשיר הנייד לקנות כל מה שרוצים, למה לא לעשות את זה?  (נו טוב, זה גם עולה כסף…)

בנוסף יש את התקדמות שירותי המשלוחים, יש עלייה בביטחון בקנייה ברשת, עלייה במודעות לצרכנות מקוונת ועוד שלל סיבות.

יש חנות וירטואלית ויש חנות וירטואלית מקצועית.

אז אחרי שברור למה אתם לא יכולים להיות מאחור וגם אתם חייבים חנות וירטואלית, ואחרי שהבנו שכל אחד כמעט יכול להיות בעלים של חנות כזו אבל יש חנות ויש חנות, חשוב להבין מהי למעשה חנות וירטואלית מקצועית. בשביל להסביר את זה ובעיקר בשביל להמחיש את ההבדל בין עוד חנות לחנות שיש בה את כל הכלים להצלחה, אנחנו רוצים להראות לכם קצת ממה שהמערכת של Sellio Market מציעה לכם.

חנות וירטואלית מקצועית

לפני הכל – עיצוב מקצועי

חנות מקצועית באינטרנט מתחילה עם עיצוב ברמה גבוהה מאוד. אנחנו ב- Sellio Market מציעים לכם עיצוב מותאם אישית, עיצוב אסטרטגי שיתאים ספציפית לעסק שלכם. אם יש לכם חנות שמוכרת מכשירים סלולאריים, סביר להניח שהיא לא תהיה מעוצבת כמו חנות להלבשה תחתונה נכון? זה בדיוק מה שאנחנו עושים, לא רק מעצבים ברמה גבוהה אלא מתאימים את העיצוב במדויק לעסק שלכם.

חוויית קנייה זה הכול

בסופו של דבר, אתם רוצים לא רק שיגיעו אליכם לחנות אלא גם שירכשו בה, ולא רק שירכשו בה אלא גם שיחזרו לקנות בה שוב ושוב . כדי שזה יקרה אתם חייבים שהקנייה בחנות שלכם תהיה חווייתית. אתם חייבים שהיא תהיה נוחה ושהיא תהיה מתקדמת וזה בדיוק מה שאנחנו מציעים לכם, חנות וירטואלית מקצועית שזה ניתן לקנות בקלות ובמהירות ולהישאר עם טעם של עוד…

מערכת הליקוט של Sellio Market

מערכת ליקוט יעילה

אם יש לכם חנות ירקות לצורך העניין, לאחר ההזמנה יהיה מי שילקט את הפריטים שהוזמנו. זה דורש כוח אדם וכוח האדם הזה צריך לבצע את המשימה שלו כמה שיותר מהר ולעבור למשימה הבאה. מערכת ליקוט איכותית ויעילה היא מה שאתם צריכים וזה עוד משהו שאנחנו מציעים. עם מערכת הליקוט שלנו המלקט עם הטאבלט יוכל ללקט אותם לפי הסדר שלהם על המדף. מדהים לא?

חיוב רק לאחר שקילה

כשלקוח מזמין מוצרים במשקל, זה אף פעם לא יהיה בדיוק מה שייצא בפועל. ככה זה ואין מה לעשות. אבל עם המערכת שלנו החיוב יהיה רק לאחר השקילה, כך שהעסק שלכם לא יפסיד כסף בגלל אי התאמות. ההתחברות למשקל דיגיטלי תוך כדי ליקוט יכולה להיות גם עם אפליקציה אוניברסלית שמתאימה לכל משקל בקלות.

תמיכה במשלוחים

חנות וירטואלית מקצועית לוקחת בחשבון גם את המשלוח עצמו ותומכת במשלוח מהיר כמה שיותר. באמצעות אפליקציה מתקדמת שמאפשרת שיוך מהיר ויצירת המסלול הקצר ביותר לבית הלקוח. במקביל, המערכת מאפשרת לכם להגדיר את אזורי המשלוח וזמני המשלוח.

האפשרות ליצירת מבצעים

מבצעים הם כלי שיווקי עוצמתי במיוחד לכל עסק וכשזה נוגע לחנות וירטואלית זה משמעותי עוד יותר כי עם המבצע הנכון כל מה שנשאר ללקוח זה כמה לחיצות ורכישה בלי הרבה התחבטויות. המערכת של Sellio Market מאפשר לכם ליצור כל מבצע שאתם רוצים בין אם זה 1+1, הנחות כאלו ואחרות, כמה מוצרים במחיר מסויים ומבצעים אחרים. תוכלו גם להגביל בזמן את המבצע ככה שהוא יסתיים אוטומטית בהתאם למה שתגדירו.

ניהול מלאי נוח ופשוט

בלי ניהול מלאי נכון ומדויק אתם עלולים ללכת לאיבוד ועלולים להיות עם חוסרים של מוצרים ולהפסיד כסף. חנות וירטואלית מקצועית חייבת לכלול גם אפשרות ניהול מלאי טובה, כזו שתאפשר לכם להיות כל הזמן עם אצבע על הדופק ועם-Sellio Market תוכלו לנהל את המלאי כמו שצריך.

להיות בשליטה מלאה בעסק

חנות וירטואלית היא כאמור עסק לכל דבר, בין אם היא עצמאית או בנוסף לחנות פיזית. אחת הבעיות בעסקים מה שגם גורם להם לא פעם להפסדים הוא שאין שליטה מלאה בכל מה שנוגע לעסק, אבל עם מערכת איכותית ומתקדמת זה לא צריך לקרות. Sellio Market מציעה לכם מערכת שאין לה מתחרים, מערכת שתשקף עבורכם כל תנועה בעסק שלכם ותאפשר לכם להבין איפה אתם נמצאים.

רק למכור ולמכור…

חנות וירטואלית מקצועית של Sellio Market תרפד את חשבון הבנק שלכם אם רק תעשו בה שימוש נכון ותנצלו את מה שהיא מציעה. יש בה את הכלים הנכונים להצלחה, יש בה את אמצעי הפרסום שיכולים לקחת אותה קדימה והיא יכולה לחסוך לכם לא מעט זמן ומאמץ. השירות שלכם ללקוחות יכול להיות לא פחות ממושלם עם המערכת הזו ואנחנו ב- Sellio Market נעשה הכול על מנת שתצליחו.

למעשה, אנחנו נהפוך להיות שותפים אסטרטגיים שלכם. ניקח אתכם יד ביד אל עבר ההצלחה עם המערכת המדהימה שלנו.

למה לבחור דווקא בנו? את זה תשאלו את מאות הלקוחות שלנו שעושים שימוש במערכת כבר זמן רב ונהנים מפיצ'רים מטורפים שמערכות אחרות לא מציעות.

יש לנו צוות של מקצוענים מעולמות התכנות והעיצוב שלא עוצרים לרגע. הם יעצבו לכם את החנות כך שתהיה מזמינה והם משדרגים כל הזמן את יכולות המערכת כך שתהפוך ליותר ויותר איכותית ויעילה למכירות.

שירות הלקוחות שלנו לא דומה לשום דבר אחר שאתם מכירים. תמיכה מלאה ומענה על כל בעיה או שאלה (תשאלו את הלקוח שקיבל מענה ב-6:30 בבוקר…)והכל בצורה נעימה וחברית כי אנחנו רואים אתכם כחלק מהמשפחה שלנו.

חנות וירטואלית מקצועית זה רק Sellio Market. אם אתם רוצים לדעת יותר על המערכת שאנחנו מציעים, לקבל הצעת מחיר או לקבל כל מידע אחר אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לחזור אליכם!

Sellio System Dashboard

Get in touch

רוצים לדעת עוד, לשמוע עוד, לראות עוד, מוזמנים ליצור קשר אנושי איתנו בכל זמן ומכל מקום.|    שלחו הודעה בוואצאפ לקבלת הצעת מחיר לחנות וירטואלית להצעת מחיר