חנות וירטואלית -סגנון חיים חדש

מעוניין לבנות חנות

עיצוב חנות וירטואלית מתחיל בזה שיש לעצב את האתר האלקטרוני ללקוחות שלכם אם ברצונכם כמובן שהגולשים לא רק יכנסו להתרשם משלל המוצרים בחנות שלכם באינטרנט אלא גם לקנות בה חנות וירטואלית שתעוצב בצורה מושכת כמו ממש חנות פיזית תצליח לממש את הפוטנציאל הגלום בה וגם למכור יפה בשביל החברה חוץ מהעיצוב המתאים יש לתכנן את החנות שגם ללקוחות יהיה נוח וקל לקנות מוצרים באתר שלכם שלבי המכירה צריכים להיות נוחים וגם קלים להבנה כך שהלקוחות שלכם יקנו בה . זה ממזער את מספר המשימות הטכניות שאתם צריכים כדי להאיץ את תהליך הכנסת האתר שלכם לאינטרנט. אנו עושים הכל בכדי שאתם הגולשים תהנו ממגון הטבות שמנועי חיפוש אחרים לא מספקים. הם עושים זאת על ידי השילוב של אחסון וורדפרס מנוהל יחד עם התוסף אלמנטור. כמו בקנייה בחנות רגילה, על הלקוח לבטוח בחנות ובמוכרים, על מנת שיסכים לבצע את העסקה במהירות וללא כל היסוס. מעבר לכך אתר המכירות שלכם יהיה פתוח כל הזמן (24 שעות, כל השבוע) לכל הגולשים. היום יותר מתמיד חנות וירטואלית הפכה לכלי שימושי ויעיל מאוד לכל בית עסק.

בישראל לא לכל חנות גדולה או רשת מוכרת יש חנות וירטואלית אך אט אט תחום זה מתפתח ואפשר למצוא חנויות רבות יותר שמתפתחות ומתקדמות במישור זה. קנייה באמצעות חנות וירטואלית מחייבת הוספה של דמי משלוח, אשר לעיתים עלולים להיות גבוהים ומייקרים את הקנייה באופן משמעותי. הקנייה ללא חשש היא מכיוון שאנו רואים את המוצר מול העיניים שלנו ואי אפשר להסתיר שום דבר שקשור למוצר לפחות מבחינה חיצונית. חשוב מאד לזכור שהקונים שלנו עדיין מתרשמים מ- "סביבת הקנייה" וסביבה זו היא בדיוק המראה של אתר האינטרנט שלנו. ראשית, היא מאפשרת לעסק להיחשף בפני גולשים ולקוחות שלא בהכרח מכירים אותו. מהנקודה הזאת ואילך יש לפעול לתחזוקת האתר: לנהל את התוכן שלו, לדאוג לאחסון האתר, ולקדם אותו במנועי החיפוש. 193324"פעם עבדתי על ציור 100 שעות, ואז חתכתי אותו עם סכין". דניאלה פורת, שחפית על היםhttps://galithatan.files.wordpress.com/2015/10/dscn7821.jpgDSCN7821"בכל ציור, העיקר שייגע בי האדום". אתם בוודאי כבר מתחילים לנוע לכיוון הביצוע המעשי, ונשאלת השאלה איך מתכננים חנות פיזית בצורה שהיא תעשה את העבודה שלה – תמשוך את הלקוחות להיכנס פנימה, תסביר להם פנים, תגרום למוצרים להיראות מושכים, ובסופו של דבר, העיקר הוא – שהחנות תזמין את הלקוחות להכניס את המוצרים לסל הקניות שלהם ולרכוש מהמוצרים שלכם, והרבה.

194037הציור של שרה שאוכלת/פולטת את הכסף. חנות וירטואלית מציעה לך לבחור את הזמן שנח לך בלי לצאת מהבית. הקמת חנות וירטואלית אמנם מצריכה מבעל העסק לפתוח את הארנק על מנת להקים את החנות אך התפעול עצמו של החנות הוא מזערי. חנות וירטואלית היא חנות המציגה מוצרים שונים על פי קטגוריות שונות וניתן לבצע בה גם את הבירור על המוצר וגם את הרכישה עצמה מאוחר יותר. בעל חנות וירטואלית לא נדרש להחזיק עובדים בשכר ולשכור מקום על מנת להציג את המוצרים. 193313מנצחת על הכל ביד רמה. אצל חנות וירטואלית אפשר למצוא מגוון שלם של מוצרים מסוגים שונים, אין טירחה מיותרת, אפשר לקנות הכל מהבית ללא בזבוז זמן מיותר. רביב, המנהלת שוק דיגיטלי המפגיש בין מוכרים לקונים, אמרה כי עלות הקמת חנות וירטואלית נעה בין 10-100 אלף שקל, לצד עלויות שונות של תחזוקה, עדכוני תוכנה ועדכוני תוכן שוטפים. החיבור בין אור, קור וזכוכית פשוט מהפנטhttps://galithatan.files.wordpress.com/2015/08/sound.jpgSOUNDרמקולים מבטון, של של המעצב הישראלי שמואלי לינסקי, ושל סטודיו הבטון ההונגרי איוונקה. כל שיש לעשות הוא לעבור בין האתרים, להתרשם מהמוצרים וממחיריהם ולקנות את הדרוש לכם. כאשר רוכשים חנות אינטרנטית חיה ונושמת, שכבר מוכרת בתחומה – יש לברר האם המוכר / הבעלים הקודם דורש תשלום של דמי מוניטין, ולהחליט האם משתלם לכם לשלם. כאשר רוכשים מוצרים בתוך חנות וירטואלית, חוסכים זמן רב של שיטוט בחנויות למציאת מוצר.

כאשר מקימים חנות וירטואלית, יש 3 שלבים עיקריים. כל אלו שאלות שתידרש לענות עליהן עוד בשלב אפיון האתר, עליך לגבש את אופיה של החנות הוירטואלית באותו האופן ובאותה רמת חשיבות בדיוק כאילו הייתה זו חנות אמיתית בקניון. ריכוז גדול של מבחר עסקים כולל אתרים של כל עסק. אהב לאכול: צמחוניhttps://galithatan.files.wordpress.com/2015/07/d7a8d7a7d7a1.jpgרקסטירנוזאורוס רקס ("מלך הלטאות הקוצניות") – אולי הכי סלב מבין כל הדינוזאורים. נולד לפני 66 מיליון שנה במערב וצפון מערב ארה"ב. אורך ממוצע: 12 מ', משקל ממוצע: 6 טון. אהב לאכול: בעלי חיים (נחשב טורף פעיל – הדינוזאור הקטלני ביותר!)https://galithatan.files.wordpress.com/2015/07/d7a4d7a8d796d790d795d7a8d795d79cd795d7a4d795d7a1.jpgפרזאורולופוספרזאורולופוס ("לטאה עם כרבולת"). נולד לפני 66 מיליון שנה, במערב ארה"ב וקנדה. אורך ממוצע: 10 מ', שהם כגובהם של 10 ילדים בני 4 העומדים זה על כתפי ה. משקל ממוצע: 5 טונות, כמשקל מיניבוס. משקל: 2-3 טון, כמשקל מכונית פרטית. נוכחות חזקהhttps://galithatan.files.wordpress.com/2015/08/grey.jpgGreyברווז של גריי עיצובים מבטון, משקל: 350 גרם. בניית אתר תדמיתי היא אומנות של ממש הדומה לסידור של פריטים בחלון ראווה של חנות.

Sellio System Dashboard

Get in touch

רוצים לדעת עוד, לשמוע עוד, לראות עוד, מוזמנים ליצור קשר אנושי איתנו בכל זמן ומכל מקום.|    שלחו הודעה בוואצאפ לקבלת הצעת מחיר לחנות וירטואלית להצעת מחיר