מנהלים חנות וירטואלית?

מעוניין לבנות חנות

מנהלים חנות וירטואלית?

אין זה משנה מהו הרעי

ון, השירות או המוצר העומד מאחורי החזון העסקי שלכם, באמצעות הקמת בניית אתרים מסחריים בהתאמה אישית תוכלו להגיע לכלל קהלי היעד הרלוונטיים ביותר למטרות העסקיות שלכם, ותוצאה מכך להגדיל את הקיף המכירות, העסקאות והרווחים. אפיון נכון של החנות, של קהל היעד ותהליך הרכישה יאפשר לאתר שלכם להתבלט מול אתרים ועסקים אחרים, ולצלוח את הקשיים שבדרך. התאמה מלאה לניידים – רכישת המוצרים שלכם צריכה להיות נוחה בכל מכשיר. האתר שלכם לא צריך להיות רק מותאם לניידים, הוא צריך להיות מושלם לניידים. זה משפיע על מהירות טעינת האתר, כך שככל שחברת האחסון רחוקה יותר פיזית, האתר יעלה בפני הגולשים לאט יותר. אם בעבר אותו בעל עסק היה רוכש פנקס חשבוניות על מנת לנהל את העסקים, כיום כאשר גם החנויות עברו לאינטרנט אין זה פלא כי גם ניהול החשבונות עבר לאינטרנט. בעולם בו אנו חיים בו אנשים מתנהלים בקצב מהיר חשוב מאד לדעת להיות עם היד על הדופק ולדעת היכן נמצאים הלקוחות,בייחוד כאשר מדובר על ניהול חנות וירטואלית. תחומי חיים מגוונים ואינסופיים כמעט, בעיקר בכל הנוגע ישירות או בעקיפין בכלכלה, מתקיימים ברובם או לכל הפחות בחלקם הגדול ברשת המקוונת – סחר על כל תחומיו, העברת כספים ושירותים בנקאיים, פרסום, כלי תקשורת ועוד.

חנות וירטואלית - מיני אתרהמערכת כוללת אפשרות לעדכן בקליק מהיר מחירים, מבצעים, הטבות וכדומה, וכן מגוון אפשרויות עריכה ועדכון לכל מוצר ובכל דף באתר בנפרד. יותר מכל, אתר וורדפרס הוא שלכם ותוכלו לקחת אותו לכל מקום, בכל זמן, מה גם שהוא הפופולארי ביותר בקרב מתכנתים ובוני אתרים. עיצוב ממשק משתמש טוב מעניק עדיפות למשיכה הוויזואלית של האתר תוך שהוא מקל על הלקוחות למצוא ולרכוש מוצרים. ווב סטודיו משקיעה רבות בעיצוב חנות וירטואלית על מנת להדגיש את איכויות המותג ואמינותו ומתכנתת את האתר כך שיצור חוויה אסתטית המשפיעה על קבלת ההחלטות של הגולש. איך בוחרים פלטפורמה נכונה לניהול חנות וירטואלית? איך החנות הוירטואלית פועלת? איך מודדים את ההמרות בגוגל אנליטיקס? אמנם, לעסק קטן אין את המשאבים שיש לעסק גדול, לכן עליו לבחור בקפידה חברה המציעה שירותי בניית אתרים לעסקים קטנים. אמנם, הקמת חנות בפייסבוק יכולה לסייע לעסקים להגדיל את המכירות שלהם, אך לרוב היא אינה מהווה חלופה להקמת חנות וירטואלית בפלטפורמה איכותית ומתקדמת. הרשת החברתית מהווה אף היא זירה עסקית תוססת, ומי שמרגיש נוח לשווק ברשת הזו ומאמין כי ימצא בה קהל לקוחות נרחב מוזמן לפתוח חנות בפייסבוק ולאו דווקא חנות וירטואלית לעסק במתכונת של אתר.

שוב ושוב אנו נתקלים באתרים שתפריט לא נוח מספיק, זורק את הגולשים שלהם אל המתחרים. לכן, מומלץ לבחור מערכת ידידותית עם ממשק נוח לעבודה שכוללת מגוון כלי ניהול ושלל אפשרויות מתקדמות נוספות. בניית אתרים מסחריים בהתאמה אישית תאפשר לכם להעמיד לרשות קהל גולשי האינטרנט, אתר מכירות פונקציונאלי, המותאם לביסוס מעמדכם כבית עסק מוביל במסחר המקוון וגם כאתר בעל מערכת ניהול חכמה ומתקדמת המותאמת אישית ברמת הממשק, הן לקהל הלקוחות שלכם והן לצרכי הניהול הנקודתיים שלכם. קונימבו מציעה מערכת ניהול נוחה למכירה ושימוש אשר מתממשקת עם כל המערכות החיוניות לניהול חנות וירטואלית. כל עסק קטן מעוניין לצמוח, להגדיל מכירות, להרחיב את מעגל הלקוחות ולשפר רווחיות, אחד הפתרונות היעילים והמוכחים לצמיחה עסקית הוא באמצעות בניית חנות וירטואלית לעסקים קטנים. כמו כן, חשוב לזכור כי העולם משתנה במהירות, נפח המסחר באינטרנט צומח בהתמדה ובמהירות גבוהה, וכיום הלקוחות מעוניינים לרכוש מוצרים בחנות וירטואלית ידידותית למשתמש, ללא צורך להגיע למרכז העיר או לקניון, ובלי להזיז את הרכב מהחניה. ראוי לציין כי היקפי המסחר באינטרנט מחייבים את כל העסקים לפעול בנושא ולהתאים את עצמם למציאות המשתנה ולדפוסי הקניות החדשים.

כשאנחנו מדמיינים קניית בגדים כמעט תמיד צצות אצלנו בראש תמונות של חנויות עמוסות מדפים וקולבים, המתנה בתור עד שאחד מתאי המדידה יתפנה, החלפת הבגדים שאנחנו לובשים באלה שאנחנו שוקלים לרכוש, סיבוב מול המראה ועוד אחד, התלבטות, בדיקת אופציות נוספות ועוד מדידות ובסופו של דבר המתנה בתור לקופה, תשלום ואז הצגת הבגדים החדשים לחברים, בני משפחה ושאר מכרים על מנת לקבל את המחמאות המתבקשות. על כל אלו אתם בתור בעלי החנות האינטרנטית גוזרים קופון והרי לכם עסק נחמד מאד, באפס השקעה. אתר מסוג זה שונה באופן מהותי מאתרי תדמית, למרות שלרוב אלו נתפסים בצורה דומה, מה שמוביל את מרבית אתרי הסחר להיות בעלי פעילות וריווחיות נמוכה. בניגוד לעבר, ניתן לשלוח את החשבוניות באמצעות הפלאפון מכל מקום ובכל זמן, מה שמאפשר לחסוך זמן רב. הסיבה לכך היא יתרונות כמעט בלתי מוגבלים של המדיום, ביניהם הזדמנות מסחרית בכל זמן ובכל שעה, אפשרות תצוגה מגוונת ואינטראקציה מכוונת-לקוח. המותגים הגדולים בתחום האופנה, רובם ככולם, כבר פתחו זה מכבר חנויות אינטרנטיות, ובנוסף ישנם לא מעט פורטלים המוקדשים לתחום ספציפי והמאפשרים רכישת נעליים, בגדי מעצבים, אקססוריז, מעילים, בגדי ספורט וכל מה שצריך כדי ליהנות ממלתחה מגוונת ומרשימה. היום יותר מתמיד חשוב להקים נכס דיגיטלי משמעותי ובעל ערך כדי לצלוח משברים ולהמשיך לעבוד גם בתקופות קשות ולא יציבות.

Sellio System Dashboard

Get in touch

רוצים לדעת עוד, לשמוע עוד, לראות עוד, מוזמנים ליצור קשר אנושי איתנו בכל זמן ומכל מקום.|    שלחו הודעה בוואצאפ לקבלת הצעת מחיר לחנות וירטואלית להצעת מחיר