מנכלית מרמלדה מרקט: לא כל אחד יכול להקים חנות אינטרנטית

מעוניין לבנות חנות

בהחלט. אם נדמה לכם שפתיחת חנות אונליין רלוונטית רק לחלק מסוים מהעסקים, תופתעו אולי לגלות שישראלים קונים באינטרנט כמעט הכול. הקמת חנות וירטואלית לא תביא בהכרח להיקפי מכירות גדולים אך היא ללא ספק יכולה להוות כלי פרסומי ושיווקי אשר יביא להגברת המכירות בחנות או בחברה המספקת את המוצרים בעולם הלא וירטואלי. בהקשר זה, לתצוגת הפריטים בחנות וירטואלית ישנה חשיבות עליונה המשפיעה על התרשמות הגולש והחלטתו האם לבצע רכישה. חנות וירטואלית יכולה להתקיים גם לצד חנות פיזית, כלומר ללקוחות קיימת אפשרות לבצע רכישות גם בחנות הפיזית וגם דרך אתר החנות – בחנות הוירטואלית. מטרתה של פתיחת חנות וירטואלית היא להמיר, או להגדיל, את הפעילות המסחרית של חברה מסורתית באינטרנט. הגעתם למדריך פתיחת חנות אינטרנטית שיצרנו במיוחד לבעלי עסקים שרוצים להתחיל למכור באינטרנט, אנחנו נעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה ולהבין אחת ולתמיד, האם בניית חנות מקוונת ביכולה להתאים לעסק שלך ואיך עושים את המעבר ממכירות פיזיות למכירות אינטרנטיות. במה אתר אינטרנט תורם לעסק שלך ?

מהם 3 היסודות שיגרמו לחנות החדשה שלך לשגשג? חנות וירטואלית, בניגוד לחנות פיזית הממוקמת ברחוב או בקניון למשל, מאפשרת פעילות של קניית מוצרים או שירותים באמצעות אתרים ברשת האינטרנט. הקמת חנות וירטואלית ללא אבטחה מרתיעה רבים לרכוש מוצרים באתר. חנות וירטואלית חוסכת את ההוצאות הקבועות כמו: השכרת הנכס, שיפוץ, ריהוט, משכורות של צוות עובדים רחב, מנהלי משמרת, רישוי והיתרים, עיצוב חלון ראווה, תחזוקת מבנה – דמי ניהול, ניקוי, בלאי גבוה יותר, חשבונות חשמל וארנונה ועוד. עוד הוסיפה כי "לכל אחד יש את העולם שלו וההתמחויות שאיתן הוא מגיע לאינטרנט שאינן בהכרח מתאימות לפתיחת חנות וירטואלית. בשביל למכור באינטרנט צריך שיהיה את המימון הנכון וצוות מקצועי שיעזור לכם לעשות את זה. צריך שיהיה שיווק נכון, תמחור, אריזה, ושילוח". מנגד, אחסון אתרים חנות וירטואלית בארה"ב פונה ללקוחות פוטנציאליים בארה"ב. אחסון אתרים חנות וירטואלית אשר יגרום מכל סיבה שהיא להשבתה של החנות, עלול לגרום לה לנזק כלכלי חמור. רביב, המנהלת שוק דיגיטלי המפגיש בין מוכרים לקונים, אמרה כי עלות הקמת חנות וירטואלית נעה בין 10-100 אלף שקל, לצד עלויות שונות של תחזוקה, עדכוני תוכנה ועדכוני תוכן שוטפים. אינסטגרם ופינטרסט הן פלטפורמות מבוססות תמונה, כך שהן מתאימות היטב למוצרים ויזואליים שאתם מוכרים.

אם זו הפעם הראשונה שאתם בונים אתר, דרך הפעולה הקלה ביותר היא לרכוש אותם יחד מאותו ספק. אם אתם לא תתאמצו ותשקיעו בקידום האתר וחשיפתו בפני גולשים, סביר להניח שהם לא ימצאו אתכם, שלא לדבר על לרכוש מכם. אתר חנות וירטואלית, או אתר איקומרס (E-commerce), הוא אתר אינטרנט בו ניתן לרכוש באופן ישיר מוצרים אונליין, לשלם עליהם ולקבלם עד הבית. החנות האינטרנטית נחשבת לממשק למסחר אלקטרוני, יש סוגים שונים של חנויות באינטרנט, כאשר בכל חנות אינטרנט יש אופציה להזמנות ולרכישה של מוצרים באתר. חנות דיגיטלית, הנקראת גם חנות וירטואלית, היא אתר מכירות באינטרנט, החנות שייכת לבעל עסק ומשמשת להצגת מוצרים שונים לרכישה מקוונת על ידי הגולשים. אם אתם רוצים שדפי מוצרים אלה יופיעו בדף הראשון של גוגל,

זה דורש השקעה בשיטות מומלצות של SEO. אם אתם עדיין ספקנים, נציין שהמידע הזה תקף במידה רבה גם לגבי ישראלים. כשאתם מוכרים את המוצרים שלכם דרך חנות וירטואלית, אתם מסירים הרבה מחסומי קנייה שקיימים בחנות המוכרת בקניון. בכדי שכל מוצר שאתם מוכרים ומופיע באתר שלכם, יש לדאוג שכולם יעברו תהליך של 'אנדוקס' על ידי גוגל. עמידה בסטנדרטים עדכניים ודרישות מנועי חיפוש כגון גוגל (Search Engine Friendly). קידום אתרים SEO – אופטימיזציה למנועי חיפוש היא אוסף של טקטיקות המגדילות את סמכות האתר שלכם בהתאם לגורמים המוערכים על ידי מאות אלגוריתמים של גוגל.

לא צריך להיות גאון בשיווק כדי להבין ששם האתר שלכם צריך להופיע. זה הצעד הראשון של המוצרים שלכם על מנת להופיע בתוצאות החיפוש. השתמשו בכלי SEO כדי ללמוד אילו מונחים הקהל שלכם מחפש בדרך כלל. באופן זה, קהל הלקוחות שלכם יתרחב במהירות, בלי שהתאמצתם כלל. חנות וירטואלית מציגה בדרך כלל את המוצרים שלה בדרך כלל על ידי חלוקת החנות לקטגוריות מובילות, קטגוריות מישנה ופריטים בקטגוריה. מה זה בעצם חנות וירטואלית לעסק? ולכן אם תחפשו כיום חנות ספורט אונליין – תמצאו גם את הרשתות הגדולות אבל גם חנויות מקומיות קטנות. אז איך לפתוח חנות אונליין? ואכן, מובן שלחנויות כמו הודיס (hoodies), סטורי (story), ריזרבד (reserved) או מנגו חנות אונליין מרשימה. ל היו נכונות עוד לפני שהקורונה נכנסה לחיינו וטרפה את כל מה שהכרנו בקניות אונליין. קיימת תחרות בין חברות בניית האתרים המאפשרת לכל מי שרוצה לבנות חנות אונליין למצוא אנשי מקצוע איכותיים שיציעו מחיר תחרותי (וחשוב להדגיש: קודם כל חובה לסנן את מי שאינו מיומן דיו, ורק אז לחפש מחיר משתלם).

Sellio System Dashboard

Get in touch

רוצים לדעת עוד, לשמוע עוד, לראות עוד, מוזמנים ליצור קשר אנושי איתנו בכל זמן ומכל מקום.|    שלחו הודעה בוואצאפ לקבלת הצעת מחיר לחנות וירטואלית להצעת מחיר