עלות הקמת חנות וירטואלית – מבט כללי

מעוניין לבנות חנות

אחרי השיחות עם הממליצים תוכלו להיות יותר בטוחים עם החלטתכם.

כאשר רוצים לחשב את עלות ההקמה של חנות וירטואלית ברשת, חשוב קודם לכן להבין מהי תצורת הפעילות שלה, האם היא תשמש כחנות עצמאית, עם תשתיות עצמאיות, עיצוב ייחודי ודומיין משלה, או שתתארח בפלטפורמה שמספקת שירותי גג לחנויות מקוונות אחרות.

זיכרו! הרבה יותר זול לשמר לקוחות מאשר להביא לקוחות חדשים.

אם טרם שמעתם את המושג ״קוד פתוח״, הגעתם למקום הנכון. המושג ״קוד פתוח״ הוא בעצם מערכת חופשית שבה ניתן לבצע שינויים באתרים הנבנים במערכות אלו בנגישות ובקלות רבה וכמובן ללא תלות במפתח כדוגמת מערכות ״בקוד סגור״.

אל תנסו להמציא את הגלגל – יזמים רבים בעת בניית אתר אינטרנט או חנות וירטואלית חדשה מנסים להמציא את הגלגל מחדש, במיוחד בעיצוב חנות אינטרנטית.

כאשר מעוניינים להציג ללקוחות המותג מוצרים חדשים שלא הכירו.

לשאול "כמה עולה לבנות אתר" זה כמו לשאול "כמה עולה רכב". המנעד מאד רחב ויש המון פרמטרים שמשפיעים על המחיר. אז מה לגבי בניית חנות דיגיטלית באינטרנט?

אהבת? גם ברשימת תפוצה שלי אני מפנק 🙂 ועל הדרך נותן מתנה >>

כרטיס ביקור דיגיטלי – החשיבות, היתרונות, העלויות וכל מה שביניהם! מבוא עד לא מזמן, כאשר היינו פוגשים בבעל מקצוע בין אם עורך דין, רואה חשבון, מתווך או אפילו חשמלאי שבא…

כל זאת, בשני תחומים עיקריים: התוכן בחנות ומבנה החנות. בתחום התוכן בחנות, יש ליצור ולפרסם תכנים בחנות המכילים מילות מפתח רלוונטיות. בתחום מבנה החנות, יש לבצע שיפורים למהירות הטעינה, בהתאמת התצוגה במובייל, ברמת האבטחה בחנות, בחוויית המשתמש ועוד.

חנות אינטרנטית הפכה להיות נכס שיותר ויותר עסקים מבקשים להקים לעצמם, גם אם הם פועלים באמצעות סניפים פיזיים באמצעותם הם מספקים שירות ללקוחות.

בסוג הלקוח השני, אתם חייבים לשכנע את הלקוח שאתם הכי טובים מכל האפשרויות העומדות בפניו.

באילו פלטפורמות הם עובדים, מה היתרונות שלהם, מה המחירים, האם הייתם קונים מהם? איך הייתה חווית הקניה? ועוד.

פעולות שיווק שונות באמצעים מגוונים – מבוצעות לקידום חנות וירטואלית במדיות שונות. למשל: פרסום/קידום במדיה החברתית (רשתות כמו עלות הקמת חנות וירטואלית פייסבוק,אינסטגרם ועוד).

Sellio System Dashboard

Get in touch

רוצים לדעת עוד, לשמוע עוד, לראות עוד, מוזמנים ליצור קשר אנושי איתנו בכל זמן ומכל מקום.|    שלחו הודעה בוואצאפ לקבלת הצעת מחיר לחנות וירטואלית להצעת מחיר