פסיכולוגיה צרכנית ותמחור חנות וירטואלית

מעוניין לבנות חנות

אנחנו מאמינים שידע זה כוח. אחת מן הדרכים בהן בחרנו לעזור לכם, בעלי העסקים, היא באמצעות יצירה של תוכן איכותי, תכליתי וישים כדי שתוכלו לעזור לעסק שלכם לעשות בחירות חכמות ונכונות.

כאשר מדובר על חברות בניית אתרים פרטיות או מקומיות ולא מותגי ענק, אפשר לקנות את החנות פעם אחת ולא לשלם דמי מנוי חודשים.

אם אתם מתכוונים לפתוח חנות בישראל ייתכן כי רבות מהמגבלות האלו לא יהיו רלוונטיות עבורכם ואז לא תצטרכו לקחת בחשבון גם את החבילות היקרות יותר בזמן הבחירה.

אף אחד לא יכול לסגור לכם את החשבון בטענה כי עברתם על חוק כלשהו, העתקתם מוצר של מישהו אחר או שהחנות שלכם התחילה למכור בכמויות גדלות מדי בקצב "לא הגיוני".

למרות שכל המערכות השונות נכנסות תחת אותה קבוצה של אתרי אי-קומרס, בדרך כלל ההשוואה היא כמו בין תפוזים לתפוחים.

במהלך פיתוח החנות אנו שמים דגש על חווית משתמש אופטימלית, על מהירות האתר, מתאימים את האתר למכשירים ניידים, מתאימים את האתר לדרישות המשתנות והעדכניות ביותר של גוגל, מחברים לחברת סליקה, חשבוניות, שילוח, רשימת תפוצה ועובדים בקשר רציף עם הלקוח בהתאם לדרישות שלו.

כל זאת, תוך דגש על התנאים שבהן הלקוחות צריכים לעמוד כדי להחזיר או להחליף מוצר והתהליך שלב אחר שלב כיצד הם מבצעים זאת.

אמזון ידועה לשמצה בכך שהיא עלולה להשבית רשומות או חנויות של מוכרים על ימין ועל שמאל והגשת ערעור יכולה להיות משימה מהגיהינום.

החבילה היקרה כוללת שירותי ייעוץ וליווי ואפשרות לתבנית פרימיום get more info (בתשלום נוסף)

עלות הקמת חנות וירטואלית תלויה במספר קריטריונים ובהם כיצד מוקמת החנות, מה סוג החנות, מה גודלה (מבחינת כמות עמודים ומוצרים), מהם הכלים והפונקציות המוצעים בחנות ועוד.

הקמנו את החברה לפני למעלה מעשור, במטרה לשפר לבעל העסק את יחסי ההמרה בחנות הוירטואלית שלו ולגרום לו למכור יותר.

בסופו של דבר, לא תמיד קל לענות על השאלה "כמה עולה חנות וירטואלית".

Sellio System Dashboard

Get in touch

רוצים לדעת עוד, לשמוע עוד, לראות עוד, מוזמנים ליצור קשר אנושי איתנו בכל זמן ומכל מקום.|    שלחו הודעה בוואצאפ לקבלת הצעת מחיר לחנות וירטואלית צ'אט