פתיחת חנות אינטרנטית

מעוניין לבנות חנות

Consumer

במידה ויש לכם עסק פעיל ואתם שואפים להרחיב אותו באמצעות האינטרנט, חנות וירטואלית איכותית יכולה לשדרג את העסקים שלכם במהירות רבה. האינטרנט הוא יקום ללא גבולות, ויש לכם הרבה תחרות בעולם הזה. גם מחירי הקמת החנות זולים ויש אפליקציות מוכנות אותן ניתן להתקין באתר האינטרנט או לבנות חנות חדשה על שרתים המציעים תבניות מוכנות וכל שנדרש הוא לשלם תשלום חודשי זול ולהעלות את המוצרים לאתר. בנוסף לאמצעים אלה, ניתן לפרסם חנויות וירטואלית על גבי רשת האינטרנט. החנות האינטרנטית נחשבת לממשק למסחר אלקטרוני, יש סוגים שונים של חנויות באינטרנט, כאשר בכל חנות אינטרנט יש אופציה להזמנות ולרכישה של מוצרים באתר. סיכום -חנות וירטואלית היא אכן כל החלומות של העסקים פחות שכירות יותר חשיפה של קונים ברוב התחומים יחד זאת בעקבות חוסר התקשורת מול הלקוח באופן פרונטלי יש להכין את האתר שיתפוס את הלקוח ברגע הנכון . יחד עם השפה הויזואלית חייב לבוא האפיון ההיררכי של הקטגוריות, תתי הקטגוריות, תצוגת המוצרים, אזור סל הקניות ועוד. אם זו הפעם הראשונה שאתם בונים אתר, דרך הפעולה הקלה ביותר היא לרכוש אותם יחד מאותו ספק.

Free vector landing pageאם תבנו אתר לא מובן שלא מראה באופן בהיר מספיק כיצד מבצעים את הקניה, ייתכן מאד שתפספסו לקוחות חשובים שמוותרים משום שהם לא יודעים כיצד קונים אצלכם. לעומת זאת, מכירת מוצרים באתר מקצצת את רוב העלויות הללו באופן דרסטי. ואן מגיע היתרון הגדול: לקוח שרואה פרסום על החנות ברשת, יכול להגיע אליה באופן מיידי, בלחיצת כפתור אחת על גבי הפרסומת. מדיה – בניית חנות אינטרנטית מקצועית מחייבת צילום מקצועי של מוצרים – אנו ממליצים כמובן לשכור שירותי צלם מקצועי שיצלם את המקצועים על רקע מתאים (לרוב עדיף רקע שקוף) ולא לצלם בצורה חובבנית עם הטלפון הנייד. ההנחה של חלק מהעסקים הייתה שברגע שתחלוף הקורונה, קונים ישובו לקניונים ולרחובות והצורך בחנות מקוונת ידעך. חלקן יכולות לתת לכם אפשרויות רבות יותר להתאמה אישית ובניית פונקציונליות בחנות הוירטואלית שלכם ובחלקן האפשרויות מוגבלות יותר. ישנן חברות רבות המציעות פלטפורמות בקוד סגור, חלקן מגיבות היטב לפעולות קידום וחלקן דורשות יותר מיומנות וידע. ככל שהאתר שלכם יהיה יפה יותר והעיצוב שלו ימשוך יותר את העין כך גם יתפתו הצרכנים הפוטנציאלים לקנות יותר.

לשם השוואה, גלישה באתר וירטואלי באינטרנט ובחירת המוצרים היא מהירה יותר ודורשת הרבה פחות אנרגיה. אופטימיזציה באתר – שלב זה בא לוודא שאתר האינטרנט שלכם מותאם לדרישות הקידום של גוגל, ופועל בכל הרמות הטכניות החשובות, כמו למשל טעינה מהירה. שלב זה מבוצע בדרך כלל על ידי איש מקצוע המומחה בתחום. בכדי שכל מוצר שאתם מוכרים ומופיע באתר שלכם, יש לדאוג שכולם יעברו תהליך של 'אנדוקס' על ידי גוגל. על מנת לנהל חנות וירטואלית איכותית שמעודדת את המבקרים בה לקנות ולרכוש מוצרים, יש לשכור שירותי סליקה אונליין אמינים ולתכנן את האתר בקפידה. איך להתכונן לפתיחת חנות פיזית בישראל? אתם בוודאי כבר מתחילים לנוע לכיוון הביצוע המעשי, ונשאלת השאלה איך מתכננים חנות פיזית בצורה שהיא תעשה את העבודה שלה – תמשוך את הלקוחות להיכנס פנימה, תסביר להם פנים, תגרום למוצרים להיראות מושכים, ובסופו של דבר, העיקר הוא – שהחנות תזמין את הלקוחות להכניס את המוצרים לסל הקניות שלהם ולרכוש מהמוצרים שלכם, והרבה. בנייה של אתר מכירות יכולה להיות צעד כלכלי חשוב מאוד עבורכם.

אם אתם משדרגים אתר קיים ומוסיפים לו חנות וירטואלית חשוב מאוד להתאים את החנות לצרכים הייחודיים שלכם. נצלו זאת היטב ובנו אתר נוח שייצג אתכם כראוי ויאפשר לכם להרוויח מהפיתוח הטכנולוגי המוביל ביותר שקיים כיום . פנו אלינו בהקדם ונוכל לסייע לכם בבניית אתר חנות וכמובן בקידומו בכל הפלטפורמות הרלוונטיות. הגעתם למדריך פתיחת חנות אינטרנטית שיצרנו במיוחד לבעלי עסקים שרוצים להתחיל למכור באינטרנט, אנחנו נעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה ולהבין אחת ולתמיד, האם בניית חנות מקוונת ביכולה להתאים לעסק שלך ואיך עושים את המעבר ממכירות פיזיות למכירות אינטרנטיות. מה היא העלות של בניית חנות מקוונת? גם אם נשים תמונה של החפץ בעמוד של חנות וירטואלית, עדיין יתכן שנטעה את הלקוח לגבי מידע כמו- החומר ממנו עשוי המוצר, הגודל של המוצר כפי שהוא נראה במציאות ועוד. הוא היה עובר בין החנויות בקניון, עוצר בחנויות במרכז העיר, בודק ומשווה עד שלבסוף היה מחליט היכן הוא ירכוש את המוצר המבוקש. אחד הדברים החשובים לכל עסק הוא האינדוקס בגוגל. חנויות וירטואליות עצמאיות מתקשות להתמודד עם האינדוקס של גוגל, אך לעומת זאת, כאשר החנות נמצאת במרקט פלייס ומאוגדת תחת פלטפורמה שיווקית המהונדסת נכון – היא תופיע במקומות אסטרטגים בגוגל.

Sellio System Dashboard

Get in touch

רוצים לדעת עוד, לשמוע עוד, לראות עוד, מוזמנים ליצור קשר אנושי איתנו בכל זמן ומכל מקום.|    שלחו הודעה בוואצאפ לקבלת הצעת מחיר לחנות וירטואלית צ'אט