פתיחת חנות אינטרנטית

מעוניין לבנות חנות

לדוגמה, חנות מקוונת וירטואלית המשתמשת בפלטת צבעים ובהודעות עקביות יכולה לשפר את זיהוי המותג ולהוביל למכירות גבוהות יותר. לדוגמה, תמונות מוצר איכותיות ותיאורים מפורטים יכולים לשפר את חווית הלקוח ולהוביל למכירות גבוהות יותר. ניווט HTML טהור ללא javascript המאפשר לגולשים שאין להם JS או לרובוטים של מנועי החיפוש לסרוק במהירות את הקישורים בתפריט החנות, תפריט מבוסס תמונות אמור להכיל בכל תמונה טקסט alt המתאר את תוכן הדף המקושר. תוכלו לפרסם באתר את מספר הטלפון של העסק, תוכלו לפרסם מספר טלפון של מוקד שירות לקוחות שירכז פניות ויעביר אותן לצוות המכירות בחברה או לאפשר לגולשים לפנות אליכם באמצעות טופס יצירת קשר. זוהי פלטפורמה המאפשרת לנו למכור מוצרים ושירותים לגולשים באופן חופשי. ל אין, באופן טבעי, תשובה חד משמעית, אולם רוב אנשי המקצוע מסכימים כי פרט למקרים ייחודיים ויוצאי דופן בהחלט ניתן “להסתפק” בתבנית קיימת, שכן המגוון שלהן הוא כה רחב והאפשרויות העיצוביות הן כה עשירות, עד שקרוב לוודאי כי גם לכם תימצא תבנית שתהווה פלטפורמה אידיאלית לחנות שלכם. בזוס הוא ההוכחה לכך שגם חנות וירטואלית קטנה יכולה להפוך לעסק משגשג ואם יש רוח יזמות, יכולת להתגבר על אתגרים וקשיים, דמיון ומנה גדושה של הרפתקנות, אז לא רק שניתן להפוך לאיש העשיר ביותר בעולם תודות לחנות הווירטואלית, כי אם גם להימנות על הראשונים שהגיעו לחלל בטיסה מסחרית.

פרק 10 בניית חנות באינטרנט עם שופיפייעל כן, יש לדאוג לאבטחת האתר מפני פריצות והאקרים ויש לוודא כי גם אבטחת סליקת אשראי באינטרנט עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר. 10. גיבוי החנות הוירטואלית: אחד ההיבטים החשובים ביותר עבור בחירת אחסון אתרים חנות וירטואלית, הינו באשר לשאלה האם קיים גיבוי אוטומטי לחנות – גיבוי אשר מסוגל לאפשר שחזור מהיר ויעיל של החנות הוירטואלית בלחיצת כפתור. במידה ומרגישים כי מערכת הניהול מסורבלת ומתישה כדאי לבדוק מערכת ידידותית ויעילה יותר מחברת בניית אתרים לעסקים כמו קונימבו. חנות כזאת צריכה להיות בשיטת אוטומציה מושלמת בשביל שכמה שפחות תהיה התערבות אנושית שעלולה לעכב את הרכישה כמובן ששיחה עם נציג במידה והגולש תתעקש יכולה לסייע בסיום העסקה. אחסון אתרים מבוסס SSD ולא על HDD, הינו ללא ספק אחסון אתרים מצוין עבור חנות וירטואלית, שכן אחסון אתרים מבוסס SSD מהיר במידה ניכרת מאד ביחס לאחסון אתרים מבוסס HDD. כמו כן, מנהל החנות חייב לדאוג לשיווק האתר, לחשיפתו לקהל יעד רחב, להציע מבצעים חדשים, לשלוח ניוזלטר אחת לתקופה, לשמור על קשר רציף עם הלקוחות ולספק עבורם חוויית קניות מלהיבה וייחודית. בנוסף, מנהל חנות מקצועי יכול להגדיל את המכירות באמצעות בניית תוכנית שותפים, יצירת שיתופי פעולה, ניהול קמפיינים וכיוצא בזה. המשתמשים בפייסבוק משתפים קישור בפרופיל שלהם לחנות האינטרנטית ומגדילים את חשיפת האתר וכמות המכירות בחנות.

על ידי השקעה בעיצוב UX/UI, עסקים יכולים להבטיח שהלקוחות יישארו מעורבים ומתעניינים במוצרים או בשירותים שלהם. אנשים מבינים שלא צריך לצאת מהבית על מנת ללכת לקניות ומצד שני יותר ויותר בעלי עסקים מבינים שרשת האינטרנט יכולה להכניס להם הרבה כסף. חשוב לדעת כי ניהול החנות הוא הרבה יותר מהעלאת מוצרים חדשים, משינוי תמונות ומכתיבת תוכן בדף המוצר. דף הסליקה של החנות הוירטואלית מהווה אמצעי סליקה לכל דבר ועניין ומרגע אישור פרטי האשראי וביצוע התשלום, חלים הן על הלקוח והן על החנות הוירטואלית כל כללי המסחר והתשלום המקובלים בחוק. בעלי אתר וירטואלי החושבים כי עבודתם הסתיימה עם העלאת האתר טועים ועליהם להפנים כי יש לתחזק את האתר באופן שוטף ולתת מענה אנושי ללקוחות המפחדים לבצע רכישה דרך אתר אינטרנט ויעדיפו למסור את פרטי כרטיס האשראי לנציג מכירות אנושי. חנות פרונטאלית עובדת בשעות מסוימות, חנות אינטרנט לעומת זאת עובדת כל הזמן. יתרון נוסף הינו יתרון הנוחות, חנות וירטואלית יכולה להתנהל מכל מקום שיש בו אינטרנט ומקום לאחסן בו את המוצרים ואין צורך בכל פעם לנסוע לחנות ולפתוח אותה.

היום, לעומת זאת, יש דרך קלה, פשוטה והרבה יותר זולה להתרחב גם בלי שיהיה צורך להגדיל את סך ההוצאות. בכל מקרה, חשוב מאוד שבמקום בולט באתר תהיה דרך לפנות אליכם בכל שאלה, בקשה או תלונה, ולקבל מענה מגורם אנושי. הרושם הראשוני הזה יכול להשפיע רבות אם לקוח נשאר באתר שלך או לא מבצע רכישה. כך יכול העסק להגדיל את סך ההכנסות שלו. חשוב לציין, חנויות וירטואליות יכולות לעזור לכל בית עסק המוכר מוצרים לצמוח עם העסק שלו ולמכור יותר לקהל פוטנציאלי רחב. בעל העסק אחראי לספק את המוצר ללקוח, על פי תנאי העסקה, בין אם זה לביתו, לעסק שלו או לכל מקום אחר שיבחר. מאידך, יזמות אינה מתאימה לכל אחד ואחת, בטח לא לבעלי לב חלש. אתם כבר בעלים של חנות פיזית לכן אתם בטח יודעים שכדי לחייב תשלומים מלקוחות אתם זקוקים למערכת סליקת אשראי. אומנם גם בחנות וירטואלית יש צורך להוציא כסף על בניית האתר ועל קידומו אך לעומת חנות פיזית העלויות הם מזעריות. בנוסף, חנות כזו חשופה למיליוני גולשים לעומת חנות פיזית המוגבלת לעוברים והשבים באזור. הרבה פעמים חנויות פרונטאליות נהנות מקהל לקוחות המורכב מאנשים שמתגוררים באזור או נוטים להגיע אליו מסיבה כזו או אחרת. האינטרנט הוא יקום ללא גבולות, ויש לכם הרבה תחרות בעולם הזה.

Sellio System Dashboard

Get in touch

רוצים לדעת עוד, לשמוע עוד, לראות עוד, מוזמנים ליצור קשר אנושי איתנו בכל זמן ומכל מקום.|    שלחו הודעה בוואצאפ לקבלת הצעת מחיר לחנות וירטואלית צ'אט