פתיתים אדומים Secrets

מעוניין לבנות חנות

צפו: איך מכינים פתיתים מושלמים (מתוך עמוד היוטיוב שלי )

מאז שאני זוכרת את עצמי אני חיה ונושמת את המטבח והתשוקה שלי לאוכל הובילה אותי לקחת את התחביב הזה צעד אחד קדימה…

להוסיף את השום הכתוש, לטגן כמה שניות, להוסיף את התבלינים- פפריקה, כורכום, סוכר, מלח, פלפל ורסק ולטגן כמה שניות.

הי אפרת, תודה רבה על מתכונים מעולים, ברורים וכיפיים. פעם ראשונה שהפתיתים יצאו לי אחד אחד , הכנתי גם את האושפלו ויצא מדהים! שבת שלום

מפת אתר

הי קודם כל עשיתי כבר כמה מתכונים וכולם מצויינים.רציתי לדעת כמה מלח ופלפל צריך לשים?

לא הרבה זמן אחרי המפגש הזה היא נפטרה. אחרי בעלה, אחרי הבת שלה. השאירה אחריה מאות ילדים שלאט לאט נזכרים במרק ירקות עם האטריות הרכות, בקציצות הקטנות, בפתיתים האדומים.

טבעוני: מחליפים את הבשר הטחון בכמות זהה של תחליפי בשר מהחדשים שיש היום (ביונד, תנובה אלטרנטיב, סנסשיונל ועוד), עובדים מצוין.

לכאורה לא משימה מורכבת, אבל כשלוקחים בחשבון שכבר יש מאחורי ספר שלם עם מתכוני כרובית (לעמוד של ספר הכרובית), והמון מתכונים שרצו ברשת כבר צירפתי אליו (וחלק גם פורסמו בבלוג: פיצה, מעקודה ולביבות למשל), זאת הייתה חתיכת משימה.

עם כל זאת , חז"ל הכירו את הטבע האנושי — וקבעו "אין שמחה — אלא בבשר ויין" —- מטעם זה יש מצוה בשבתות וחגים להתענג עליהם . בחרת להינזר מהם — ברכה על ראשך !

בספר שלי הקדשתי מספר עמודים ומתכונים למתכוני פתיתי כרובית, אז היום הייתי צריך לחשוב איזה מתכון מעניין אני יכול ליצור שאתם עדיין לא מכירים.

אפשר להשתמש בכרובית רגילה קפואה ופשוט לחתוך לבד או שחייבים פתיתי כרובית?

התשובה: פתיתים אדומים לא. כל צורות הפתיתים דומות מבחינת גודל ולכן מתנהגות באותו אופן במתכון זה.

שאלה: אם רוצים להשתמש בכרובית שלמה האם אתה ממליץ לרכך אותם מעט במקרו

Sellio System Dashboard

Get in touch

רוצים לדעת עוד, לשמוע עוד, לראות עוד, מוזמנים ליצור קשר אנושי איתנו בכל זמן ומכל מקום.|    שלחו הודעה בוואצאפ לקבלת הצעת מחיר לחנות וירטואלית להצעת מחיר