קידום חנות אונליין Secrets

מעוניין לבנות חנות

אהבת? גם ברשימת תפוצה שלי אני מפנק 🙂 ועל הדרך נותן מתנה >>

מספר טלפון – כולם רוצים לקנות ממקום שיש לו אבא ואמא. מספר טלפון (עדיפות לקווי ולא מספר סלולרי), מסייע במטרה הזו, אפילו אם אף אחד לא יטרח להתקשר כי כולם היום טכנולוגיים ומגניבים ואוהבים להזמין אונליין וזה.

בעקבות עדכון פנדה חשוב במיוחד להקפיד שהתיאורים המופיעים בדפי המוצרים יהיו ייחודיים ומקוריים, ולא כדאי להעתיק ולהדביק את התיאור שנלקח מאתר היצרן ומופיע בעשרות ואף במאות חנויות מקוונות אחרות, (ולרוב הוא גם אינו מכוון למכירות). לכן חשוב להשקיע ולייצר תוכן ייחודי לכל דף מוצר ולכלול בו את ההצעות הייחודיות של החנות, כולל מחיר משתלם, משלוח בחינם וכדומה.

יותר מדי כפתורים מסיחים את הדעת. לדוגמה, כפתור שיתוף בפינטרסט אולי נראה אפקטיבי, אבל הרשת הזו פחות מוכרת בישראל והיא פונה בעיקר לאמנים ומי שאוהב לייצר גרפיקה או לצלם.

לכן קידום אתר סחר על שרת כזה תהיה משימה קשה עד בלתי אפשרית.

אם ניקח שוב דוגמא מאתר זאפ, ניתן לראות שהם משלבים טקסט לכל עמוד קטגוריה בתחתית האתר.

גם אם זה אומר לקחת צלם מוצרים מקצועי, להשקיע כמה אלפי שקלים ולצלם כל מוצר מכמה זוויות על מנת שיראה מיליון דולר – כל הדברים האלה ישפרו משמעותית את הנראות של החנות שלכם ועשויים להגדיל את ההמרות (=מכירות באתר) פי כמה וכמה.

בכל מקרה שבו יצא לי להתעסק עם קידום אתרי מסחר – גיליתי שהתוכן משוכפל מאתר היצרן או יותר גרוע – אתר מתחרה.

האם טקסט של עמודי קטגוריה של חנות וירטואלית חייב להיות מעל המוצרים?

פרסום לוגואים של חברות גדולות ולקוחות מוכרים שמשתפים אתכם פעולה

אפשר גם להוסיף קישורים לאתרים חיצוניים המעידים על מהימנות האתר (וכמובן לוודא שהקישורים מעודכנים ולא שבורים).

חלוקה נוחה לקטגוריות – החלוקה לקטגוריות תעזור לגולשים להתמצא באתר, להבין איך לחזור לעמודים מסויימים ואיך למצוא בקלות את מה שהם נכנסו בשבילו מלכתחילה.

אחת הדרכים להתגבר על הבעיה הזו בתהליך של קידום בגוגל אורגני לחנות וירטואלית היא לבחור במערכת check here ניהול תוכן פתוחה או פתוחה למחצה, כלומר, כזו שאפשר לשנות את הקוד שלה ולבצע בה שינויים.

בתהליך של קידום בגוגל אורגני לחנות וירטואלית, אופטימיזציה של דף מוצר זהו מרכיב קריטי.

Sellio System Dashboard

Get in touch

רוצים לדעת עוד, לשמוע עוד, לראות עוד, מוזמנים ליצור קשר אנושי איתנו בכל זמן ומכל מקום.|    שלחו הודעה בוואצאפ לקבלת הצעת מחיר לחנות וירטואלית צ'אט