קידום חנות

מעוניין לבנות חנות

מחסור בגמישות עיצובית – מהבחינה הזו אין מתחרים לוורדפרס ואלמנטור, אבל עדיין – מי שירצה לקסטם את מראה האתר שלו במערכת קונימבו כנראה ייתקל בקשיים או יצטרך להיפרד מסכום לא קטן על מנת לבצע שינויים באתר בעזרת צוות הפיתוח.

תחום החנויות הווירטואליות בארץ עבר כמה שינויים משמעותיים בשנים האחרונות ובמקום אתרים פשוטים ודי מכוערים, ניתן למצוא היום לא מעט פלטפורמות עם עיצובים יפים ויכולות מתקדמות המשלבות מספר נכבד של כלים שיווקיים כמו חיבור עם מערכת רשימות תפוצה, עדכון מהיר של מוצרים וכמובן התאמה למובייל.

פירורי לחם – ללא "חנות", "מוצרים" וכדומה, אלא רק לקטגוריות ולעמודים שאנחנו מקדמים.

גם כאן מומלץ לערוך ניסויים ולבדוק לאילו תמונות יש השפעה חיובית על שיעור ההמרה.

בזכות הידע שאתה והצוות לא מפסיקים ללמוד בעצמכם ואז לתת לקהילה,

בתור מנהל של מספר עסקים בדיגיטל ולאחר היכרות (רכישה) עם עשרות קישורים ומאמרים מבית עשהאל

עם השנים, צברנו ידע רב בתחום השיווק בדיגיטל והבאנו את האתר להיות מדורג ראשון בגוגל במגוון ביטויי חיפוש. לאורך הזמן, גילינו גם צורך בקרב בעלי עסקים ואתרים, הזקוקים לשירותי דיגיטל, אך אינם יכולים לעמוד בהוצאה הגבוהה על כך. לכן התחלנו ליצור מוצרי דיגיטל שונים במחירים נוחים על מנת לתת מענה גם לעסקים הקטנים המעוניינים לבסס את הנוכחות הדיגיטלית שלהם באינטרנט.

מדובר בכמה חודשים טובים ובמחיר של כמה עשרות אלפי דולרים טובים. כל שלב נבנה על בסיס

היכנסו למאמר המלא ותוכלו ליהנות מטיפים רלוונטים נוספים.

אתרי תוכן רבים רוצים שתבואו ותכתבו בשבילם, בתמורה יטמיעו קישור לאתר העסק שלכם או יתנו קרדיט. הם מרוויחים כניסות של מבקרים לאתר שלהם באמצעות התוכן האיכותי, ואתם מרוויחים פרסום נוסף לאתר שלכם.

גם כאן יש להבדיל בין שתי גרסאות האתר: בניגוד למאמצי הכתיבה המומלצים באתר רגיל, לעיתים, עדיף להצניע טקסטים בגרסת המובייל.

– כדאי לעקוב אחרי ביטויי החיפוש באמצעות מערכת ניהול התוכן או גוגל אנליטיקס.

מעצבת תכשיטים יכולה לשתף מתהליך קידום חנות היצירה או לצלם ולהסביר על כל חלק בתכשיט.

אפליקציה מעניקה ערך מיתוגי ויוקרתי לחנות אתר שאינו ניתן למדידה כמותית. מדובר בערכים מיתוגיים שהאתר משדר ובחווית המשתמש של הגולש כשהוא מדפדף בין כל המוצרים המוצגים באתר חנות.  עסק מוצלח חייב לבנות לעצמו זהות ייחודית, יתרון יחסי ובידול.

Sellio System Dashboard

Get in touch

רוצים לדעת עוד, לשמוע עוד, לראות עוד, מוזמנים ליצור קשר אנושי איתנו בכל זמן ומכל מקום.|    שלחו הודעה בוואצאפ לקבלת הצעת מחיר לחנות וירטואלית להצעת מחיר