קידום חנות

מעוניין לבנות חנות

לאחד מלקוחותינו יש חנות וירטואלית עם מאות מוצרים, ולפיכך נוצר הרושם הראשוני של אתר גדול שוודאי יביא את הטראפיק הרצוי לצד מיקומים אורגניים נאים.רחוק מהאמת. בפועל עברה תקופה לא קטנה עד שהצלחנו להבריג את האתר בחמישייה הראשונה בביטויים של אלפי חיפושים, ועוד מחצית התקופה עד שהגענו לחמישייה הראשונה בביטויים של עשרות אלפי חיפושים.

עריכת עמודי קטגוריה בקונימבו קידום אתרים בקונימבו: מה כן יש בקונמיבו?

בתור צעיר עם חלום ללמוד איך להקים עסק ולהפוך חלומות למציאות – הייתה לי את ההזדמנות ללמוד מקרוב, איך עושים את זה ברמה הגבוהה ביותר.

גם כאן מומלץ לערוך ניסויים ולבדוק לאילו תמונות יש השפעה חיובית על שיעור ההמרה.

איך לקדם אתר עם גוגל לעסק שלי והאם גוגל מפות משפיע על הקידום האורגני

בתיאור יש יותר מקום ואפשר לכלול מידע מפורט על המוצר, כולל קטגוריות, תת-קטגוריות, קריאה לפעולה והצעות ייחודיות.

כמו כן בכל עמוד מוצר הוספנו תווית "רכישה מאובטחת" להגדלת אמון הגולשים, ולציון העובדה החשובה שהאתר אכן מאובטח. כמו כן האתר החדש הגיע גם אופציה מובנית של "מוצרים נוספים" בתחתית כל מוצר, מה שמגדיל את הסיכוי להמשך הניווט באתר. מכיוון שהמוצרים מתחלפים באתר בתדירות מסוימת, כל השקעה בשכתוב תוכן המוצר והתגיות עלול להיזרק לפח, ברגע שהמוצר נעלם מהמדף הווירטואלי. יש לקחת זאת מראש בחשבון כאשר מחליטים אילו עמודי-מוצר יטופלו. אם יש לכם חנות וירטואלית שבה המוצרים לא מתחלפים ונשארים סטטיים, אל תתעצלו. כתבו תוכן ייחודי ותגיות ייחודיות לכל עמוד מוצר, ואל תסמכו על התיאורים הכלליים (שלפעמים מועתקים ממקורות אחרים).

שילוב פירורי לחם באתר יכול לסייע לגולשים לנווט ביתר קלות באתר ולמצוא את העמודים הרלוונטיים לו, מה שיחזק את שביעות הרצון של גולשים באתר.

הצגה של מוצרים נוספים בתחתית עמוד המוצר. המחשבה היא לעניין את הגולש במוצרים דומים למה שרכש. 

הביקורות משמשות גם מקור לתוכן ייחודי (ובחינם!), הן מחיות ומעדכנות את דפי המוצר ומעודדות את גוגל לסרוק את האתר לעתים קרובות. יותר מכך, דפי ביקורות לרוב מדורגים גבוה יותר מדפי המוצרים, ואם מסמנים אותם באמצעות מיקרו-נתונים, הם יכולים לשפר את שיעור ההקלקה.

סרגל ניווט – סרגל כפתורים המכיל את הקטגוריות המרכזיות של החנות שלך ומלווה את הגולש בכל עמוד יאפשר ללקוחות שלך לעבור לאזור אחר באתר בקלות בכל רגע.

לחברת וובסם יש נסיון רב קידום חנות בקידום אתרי סחר מכל הסוגים כולל ליווי, אפיון והקמה. אנו נדאג לקחת אתכם לעמוד הראשון בגוגל. איך? קראו את חקר המקרה הבא.

הכל מתרחש בממשק ידידותי ופשוט כך שאין צורך בידע בתכנות או עיצוב גרפי ואת הכל תוכלו לעשות בעבודה מהבית. המתחרה המרכזית שלה בממשק המשתמש הנוח היא וויקס, אשר גם מציעה שירות זהה.

אני עוקב ולומד המון מעשהאל שכל כך משקיע בתכנים חדשים על מגש של זהב ממליץ בחום! גאה… להיות לקוח שלכם צוות מנצח וכמובן עדי אשת שירות מדהימה

Sellio System Dashboard

Get in touch

רוצים לדעת עוד, לשמוע עוד, לראות עוד, מוזמנים ליצור קשר אנושי איתנו בכל זמן ומכל מקום.|    שלחו הודעה בוואצאפ לקבלת הצעת מחיר לחנות וירטואלית להצעת מחיר