קידום חנות

מעוניין לבנות חנות

אם תאמצו את ההנחיות שהובאו לעיל ותמשיכו לעקוב אחרי התוצאות ולשפר את האתר בהתאם, תראו עלייה בתנועה האיכותית מגוגל ושיפור ביחסי ההמרה ובמכירות.

אז אף פעם לא פגשתי את החברה או דיברתי איתם. נטו למדתי מכל המידע באינטרנט – וזה פשוט ואווו! האתר שלי פשוט זינק למעלה באופן רחב.

אם יש לכם חנות וירטואלית שמוכרת מוצרי דונלד טראמפ, השיווק העיקרי שלכם צריך להיות לקהל האמריקאי (רצוי אף למקד את הקידום למדינות שהיה בהם רוב שהצביע לטראמפ- חיפוש פשוט בגוגל ייתן לנו את התשובה).

מעבר לסבלנות המבורכת של הלקוח (דבר חשוב בפני עצמו), הנה כמה מהטיפים והתהליכים שיישמנו בקידום החנות בגוגל.

אך את רוב הדברים תוכלו לבצע כבר מעכשיו. התחילו בקטן, ותראו כבר שיפור בתוצאות שלכם.

מומחה קידום אתרים, יועץ קידום אתרים או חברה לקידום אתרים?

קנייה ומכירה באונליין הפכה לדבר שגרתי בימינו והטכנולוגיה מאפשרת לנו להזמין כל מוצר שנירצה מכמעט כל נקודה בעולם באמצעות הסמארטפון הקטן שבידינו.

אפליקציה מהווה דרך מצוינת ליצור מהימנות בקרב קהל הלקוחות שלכם, במידה והיא נבנית בצורה איכותית, המאפשרת גלישה נוחה ורכישות מהירות.

אז נכון, אנו ניחשף לאפשרות שיותר אנשים יחזירו מוצרים, מה שבדרך כלל יוצר נזק בכיס, אך במידה ואתם מספקים מוצר איכותי, אין לכם מה לדאוג. הסיבה הנוספת היא שגם גוגל מתייחסת לזה ומדובר בפרמטר נוסף לקידום חנות וירטואלית בצורה אורגנית בגוגל.

היופי טמון בעובדה כי באמצעות חנות שאינה תלויה במרחב פיזי, אנשים מכל קצוות העולם עכשיו יכולים בקלות לרכוש את המוצרים שלכם עם כמה קליקים פשוטים.

כל גולש מתחיל את המסע שלו בתוך אתר חנות – בקטגוריה, ומשם הוא צולל פנימה לתוך המוצרים באותה קטגוריה, ומשם הוא צולל לתוך הווריאציות של כל מוצר ומוצר. רוב החיפושים בגוגל של גולשים, הם בביטויים של קטגוריות, ולכן עמוד קטגוריה בחנות וירטואלית הוא עמוד אסטרטגי, שממנו הגולש ממשיך אל המוצרים המוצגים בתוך אותה הקטגוריה.

גילוי הנתונים הדמוגרפיים של הלקוחות שלכם, כולל המיקומים שלהם, קבוצות הגיל שלהם ואפילו כיצד הם נתקלו בעסק שלכם. כך, הדבר מאפשר לכם להתאים את האסטרטגיות שלכם ולענות על הצרכים שלהם בצורה יעילה יותר.

תמונות באיכות גבוהה מדי עשויות להכביד על מהירות האתר, וזה דבר גרוע למנוע החיפוש. אבל – הרעיון הוא לשאוף ל"איזון הקסם" – איזון מושלם בין איכות התמונה לגודל הקובץ.

בראש ובראשונה, נערוך חקר מילות מפתח מקיף. ככל שנצליח להפיק יותר ביטויי זנב ארוך מובחנים ומדויקים, כך נוכל לאפיין את כותרות העמודים שלנו ולייעד כל read more אחד מהם למוצר.

Sellio System Dashboard

Get in touch

רוצים לדעת עוד, לשמוע עוד, לראות עוד, מוזמנים ליצור קשר אנושי איתנו בכל זמן ומכל מקום.|    שלחו הודעה בוואצאפ לקבלת הצעת מחיר לחנות וירטואלית להצעת מחיר