קידום חנות – An Overview

מעוניין לבנות חנות

לא ניתן להפריד היום בין תוכן לפלטפורמת מסחר – זה הולך יד ביד.

בקידום אורגני של חנות אינטרנט קיימים צדדים טכניים רבים, כגון מבנה אתר, אבטחת מידע, סליקה, שרת אחסון, מהירות טעינה בכל הבראוזרים והמכשירים ועוד. כמו כן יש את כל הצדדים המילוליים של שימוש בשפה בצורה נכונה, והתייחסות לכל כללי התיוג של גוגל.

פירורי לחם – ללא "חנות", "מוצרים" וכדומה, אלא רק לקטגוריות ולעמודים שאנחנו מקדמים.

סקטור שלישי מומלץ הוא טבלת השוואות בין מוצרים, או מותגים, או קטגוריות. כשעושים השוואה שכזו, חשוב להיות שקופים ולהציג ביושרה גם את החלק הפחות נעימים של ההשוואה, כלומר מחירים נמוכים יותר מאלו המוצגים אצלכם באתר חנות או מוצרים איכותיים יותר מאלו המוצגים אצלכם באתר חנות. 

חלקם מתירים פרסום אוטומטי של האתר וחלקם דורשים פרטים והליכי אישור נוספים טרם הפרסום. אך המכנה המשותף של כולם הוא אחד – הם חינמיים! דרך מעולה לחסוך בהוצאות הפרסום בתחילת הדרך של העסק ולהגדיל את הרווחים.

אז נשאלת השאלה – האם אפשר לקדם אתרי וויקס? איך מקדמים אתר וויקס? האם קידום אורגני בוויקס הוא אפשרי בכלל?

כמו בכל אתר לכותרת more info הפנימית של הדף יש חשיבות מסוימת (גם אם שנויה במחלוקת) בקידום האתר בגוגל, ולא כדאי להתעלם ממנה גם כשמקדמים אתרי מסחר.

תיאור מילולי של המוצר עם כמה שיותר מידע מקצועי על איכות המוצר, מרכיביו, יתרונותיו, איכותו וכד'.

התשובה לשאלה מה זה איקומרס טמונה בביטוי המילולי עצמו:אי-קומרס פירושו מסחר אלקטרוני, מכירת מוצרים

קידום אורגני בגוגל בניית אתרים פרסום בגוגל פרסום בפייסבוק שיווק באינטרנט

מדובר במאמץ אדיר המושקע בו  ידע מקצועי רב. כשגולש נתקל בפרסומת, או מגיע לאתר כלשהו בעקבות חיפוש אקטיבי שלו, הוא נפגש עם תוצרים של קידום חנות אינטרנט.

אנשים רבים אוהבים להיכנס לאתרי אינדקסים גדולים וקטנים כדי לאתר את השירות או המוצר בו הם מעוניינים. הדרך מאוד פשוטה, אתם מוסיפים את כתובת האתר\העסק שלכם לאינדקס, בנוסף לתיאור קצר על העסק ולמה הלקוח צריך לבחור בכם ואתרי האינדקס מכניסים את הקישור והתוכן הזה למאגרי המידע שלהם.

אפשר גם להציע תמריצים כמו הנחה כלשהי על הקנייה הבאה בתמורה לביקורת.

הסיבה העיקרית לכך היא שדווקא האפשרות לערוך כל אלמנט קטנצ'יק בעמוד מקשה לבצע שינויים גורפים בכל האתר, מה שאומר שאם רוצים למשל להחליף מחרוזת מסוימת בכל מקום בו היא מופיעה, זו הולכת להיות בעיה לא קטנה.

Sellio System Dashboard

Get in touch

רוצים לדעת עוד, לשמוע עוד, לראות עוד, מוזמנים ליצור קשר אנושי איתנו בכל זמן ומכל מקום.|    שלחו הודעה בוואצאפ לקבלת הצעת מחיר לחנות וירטואלית צ'אט