קידום חנות Fundamentals Explained

מעוניין לבנות חנות

יחד עם זאת, באמצעות פתרונות יצירתיים ועבודה קשה, אפשר להגיע לתוצאות יפות גם בחנויות הווירטואליות המורכבות ביותר.

חוות דעת מרוכשי עבר בדף המוצר יאפשרו ללקוחות שלך ללמוד כיצד לקוחות עבר חווים את המוצר.

מותגים – שילוב לוגואים של מותגים מובילים בתחום הספציפי עוזר לגולש להבין שהוא הגיע למקום רציני שמוכר סחורה איכותית.

למשל, בעזרת מידע מובנה אפשר להציג דירוג של מוצרים ופירורי לחם מאפשרים לנווט בקלות בין היררכיות שונות בתור האתר.

אין ספק שקידום ממומן במודעות בגוגל וברשתות החברתיות יכול לעשות פלאים לחנות שלך ולקדם יחסית במהירות וביעילות מוצרים ומבצעים ספציפיים.

עושים זאת באמצעות מיתוג. אפליקציה היא דרך מצוינת ליצור מותג שימשוך אנשים לאתר שלכם. כאשר תיצרו לעצמכם שפה משלכם, צבעים שמזוהים איתכם, ערכים שמחוברים למוצר שלכם, זהות משלכם ומותג משלכם – יותר אנשים יישארו נאמנים לכם לאורך זמן ויבצעו פעולות בחנות האינטרנט שלכם.

מהירות טעינת אתר הוא פרמטר חשוב מאוד בעיני גוגל בקידום חנות אינטרנט. רוב הפלטפורמות שעליהן בנויים אתרי חנות דואגות שהכול ירוץ כמו שצריך מאחורי הקלעים אבל לא עוברות אופטימיזציה למהירות. זו הסיבה שאתרי איקומרס עשויים לעלות לאט.

בחירה של כמות המוצרים שהגולש מעוניין לרכוש. כמו כן, בחירת הגודל – כמו למשל באתרי תכשיטים ניתן לבחור את גודל הטבעת על פי גודל האצבע, ובאתרי אופנה ניתן לבחור את גודל הבגד וכד'. 

האם צריך בלוג או מאמרים לצורך קידום חנות אינטרנט? לדעתי כן. חד משמעית. אני רואה את זה כל יום בעבודה שלי. בלוג מעשיר את האתר במידע here רוחבי וכללי, כגון סקירות של מגמות, אופנות, טרנדים, השוואות בין מוצרים, הסוגיה של מחיר מול איכות וכד'. יש מידע רב שניתן להעניק לגולש, שאינו יכול להיכלל בעמוד קטגוריה או בעמוד מוצר.

כשעושים קידום ממומן לחנות אינטרנט, חשוב לעשות מחקר מילות מפתח. לכל מילת חיפוש דורשת הכנת מודעה ייחודית רק לה ודף נחיתה ייעודי רק לה. לדוגמא, מודעה של מוצר כגון: "מגפיים", יכולה להיות מקודמת גם באמצעות מילות חיפוש משיקות, כמו: "מגפי נשים",  "מגפיים לנשים", "מגפי עור לנשים", "מגפי עור",  "מגפי עור עם עקבים לנשים", "מגפי עקב" וכד'.

במידה ויש לכם חנות וירטואלית על מערכת וורדפרס אל תפספסו את המדריך הבא: השוואה: התוספים הטובים ביותר לכיווץ תמונות בוורדפרס.

קידום אתרי חנות: איזה סוגי תכנים אפשר לשלב בבלוג של אתרי מסחר?

בתור מי שיש לו נסיון עצום עם קידום אתרי מסחר בצורה אורגנית בגוגל – יותר מאשמח להסתכל על האתר שלכם ולתת הערכה אמיתית ונטולת חרטות לגבי פוטנצאיל הקידום שלו.

אפליקציה מהווה דרך מצוינת ליצור מהימנות בקרב קהל הלקוחות שלכם, במידה והיא נבנית בצורה איכותית, המאפשרת גלישה נוחה ורכישות מהירות.

Sellio System Dashboard

Get in touch

רוצים לדעת עוד, לשמוע עוד, לראות עוד, מוזמנים ליצור קשר אנושי איתנו בכל זמן ומכל מקום.|    שלחו הודעה בוואצאפ לקבלת הצעת מחיר לחנות וירטואלית צ'אט