קידום חנות Secrets

מעוניין לבנות חנות

אף על פי כן, סרגל ברדקרמבס היא הדרך היעילה והמומלצת ביותר לניווט באתר.

בקידום אורגני של חנות אינטרנט קיימים צדדים טכניים רבים, כגון מבנה אתר, אבטחת מידע, סליקה, שרת אחסון, מהירות טעינה בכל הבראוזרים והמכשירים ועוד. כמו כן יש את כל הצדדים המילוליים של שימוש בשפה בצורה נכונה, והתייחסות לכל כללי התיוג של גוגל.

חנות באינטרנט היא לכאורה אתר לכל דבר, לכן נדמה שעבודת קידום חנות וירטואלית בגוגל תהיה זהה.

רצוי גם לשלב מותגים ולוגואים מוכרים – מה שמעיד על סחורה איכותית. כמו כן חייבים לתת אפשרות להחזר כספי ולציין זאת במקום בולט באתר. אם יש מבצעים שונים רצוי להבליט אותם, כגון משלוח חינם בכל הזמנה. על מנת להגביר את אמינות האתר מומלץ גם להוסיף לוגו של אמינות האתר.

מעבר לגוגל, פייסבוק, אינסטגרם ויוטיוב, שהוזכרו לעיל, קיימות פלטפורמות חברתיות נוספות: לינקדאין, טוויטר, טיקטוק ומשפיעני רשת למכביר. פלטפורמות תוכן שיווקי: אאוטבריין וטאבולה. פורטלים תוכן ייחודיים: ווינט, וואלה, מאקו, כלכליסט וכד'. כמו כן יש אינסוף בלוגים, פודקסטים, ערוצי טלוויזיה ורדיו אינטרנטיים, טכנולוגיות מסרים כמו וואטסאפ, סמסים, טלגרם, מיילים.

מהירות טעינת אתר הוא פרמטר חשוב מאוד בעיני גוגל בקידום חנות אינטרנט. רוב הפלטפורמות שעליהן בנויים אתרי חנות דואגות שהכול ירוץ כמו שצריך מאחורי הקלעים אבל לא עוברות אופטימיזציה למהירות. זו הסיבה שאתרי איקומרס עשויים לעלות לאט.

ככל שכמות הלחיצות קטנה יותר, כך נוצרת אמינות אצל אנשים. כאשר זה click here קורה, אותם אנשים יבקרו באתר שלכם כדי לבחון אותו וכדי לבצע פעולות שאתם כבעלי עסק מעוניינים בהן. 

ודאו שפרסומות אינן מפריעות לחוויית המשתמש הכללית בתוך האתר ושהמבנה מסודר מספיק.

התשובה לשאלה מה זה איקומרס טמונה בביטוי המילולי עצמו:אי-קומרס פירושו מסחר אלקטרוני, מכירת מוצרים

כדי באמת לגרום לאתר שלכם לזרוח ו"למגנט" אותם אל המוצר שלכם, חשוב שתבצעו אופטימיזציה לתמונות. עקבו אחר העצות הבאות כדי להבטיח שהתמונות החזותיות שלכם יהיו במצב מעולה

לפני הכל, עשהאל בעיניי דוגמא למקצועיות ומצוינות. ואני מעריך את העשייה שלו.קניתי מעשהאל כמה פעמים קישורים והופתעתי לטובה!

מעבר לכך, ניהול חנות אינטרנט דורש התמחות מקצועית והרבה פעמים בעל העסק אינו יכול להתפנות לשיווק והוא חייב להישען על בעלי מקצוע טובים.

רק שימו לב שאתם לא מגזימים עם הפרסום, ענו בכנות למשתמשים, שמא מנהלי האתר יסלקו אתכם מהקהילה.

שיטה זו בדרך כלל לוקחת זמן, אך אפקטיבית ויעילה לטווח הרחוק.

Sellio System Dashboard

Get in touch

רוצים לדעת עוד, לשמוע עוד, לראות עוד, מוזמנים ליצור קשר אנושי איתנו בכל זמן ומכל מקום.|    שלחו הודעה בוואצאפ לקבלת הצעת מחיר לחנות וירטואלית צ'אט