קידום חנות

מעוניין לבנות חנות

אם תאמצו את ההנחיות שהובאו לעיל ותמשיכו לעקוב אחרי התוצאות ולשפר את האתר בהתאם, תראו עלייה בתנועה האיכותית מגוגל ושיפור ביחסי ההמרה ובמכירות.

עדיף לבנות ערוץ יוטיוב משלכם ולתייג את הסרטונים כמו שצריך, עם כותרת, תיאור ודיסקריפשן, כולל תמלול מלא של כל מה שנאמר בסרטון. כמו כן חשוב מאוד להוסיף כתוביות לסרטונים, כי הרוב המוחץ של הצופים אינו שם ווליום וצופה בסרטונים בשקט. זיכרו שסקירות מוצרים בוידאו עובדות ממש מצוין בקידום אורגני.

אפליקציה שאינה נעימה לעין ואינה נוחה לשימוש, תשפיע לרעה על התנועה האורגנית לאתר שלכם.

רצוי גם לשלב מותגים ולוגואים מוכרים – מה שמעיד על סחורה איכותית. כמו כן חייבים לתת אפשרות להחזר כספי ולציין זאת במקום בולט באתר. אם יש מבצעים שונים רצוי להבליט אותם, כגון משלוח חינם בכל הזמנה. על מנת להגביר את אמינות האתר מומלץ גם להוסיף לוגו של אמינות האתר.

הערה זו נכונה למרבית המערכות הסגורות של אתרי איקומרס ובכלל.

רכשתי לינקים מעשהאל דרך המערכת שלו, הכל היה ברור, מהיר ונגיש ברמה הכי מקצועית שיש!

ככל שכמות הלחיצות קטנה יותר, כך נוצרת אמינות אצל אנשים. כאשר זה קורה, אותם אנשים יבקרו באתר שלכם כדי לבחון אותו וכדי לבצע פעולות שאתם כבעלי עסק מעוניינים בהן. 

ככל שתאספו יותר מיילים, יהיה לכם ערוץ שיווקי שבו תוכלו לפרסם ללקוחות שהתעייננו בכם – לגמרי בחינם!.

כאשר מדובר על בניית אתרים בוויקס, למרות קלות השימוש במערכת, במהלך השנים דובר הרבה על בניית אתרי וויקס ונוצרו בנוגע אליה לא מעט סטיגמות ואפילו "דעות קדומות" שבמצבה הנוכחי של וויקס חלקן פשוט לא נכונות.

התמונה הראשית של המוצר חייבת להופיע בנוסף לעוד כמה תמונות הניתנות להגדלה. 

מה גם שגוגל מורידה click here את הדירוג האורגני באופן משמעותי, לאתרים שאינם מעוצבים ועובדים כראוי במובייל.

מעבר לכך, ניהול חנות אינטרנט דורש התמחות מקצועית והרבה פעמים בעל העסק אינו יכול להתפנות לשיווק והוא חייב להישען על בעלי מקצוע טובים.

איך יוצרים מילות מפתח עבור דפי מוצרים וקטגוריות באתר שלכם? כך תבצעו זאת.

המוצר שאתה מציע למכירה חייב להיות איכותי ועומד בתקנים המקובלים ובאיכות בלתי מתפשרת כך שמי שיזמין את המוצר יהנה ממנו לאורך זמן וימליץ עליו לחברים וקרובים מה שיגדיל את מעגל הלקוחות שלכם מבלי להוציא ש”ח אחד מהכיס.

Sellio System Dashboard

Get in touch

רוצים לדעת עוד, לשמוע עוד, לראות עוד, מוזמנים ליצור קשר אנושי איתנו בכל זמן ומכל מקום.|    שלחו הודעה בוואצאפ לקבלת הצעת מחיר לחנות וירטואלית צ'אט