תשכחו מכל מה שאתם מכירים: אופנת יד שנייה זה הדבר החם של 2023

מעוניין לבנות חנות

תשכחו מכל מה שאתם מכירים: אופנת יד שנייה זה הדבר החם של 2023

פורטל:היסטוריה/אוצרות הרשת - ויקיפדיהתוכלו גם למכור לחנות פריטים, ובמידה ואתם מעוניינים לאוורר את הארון. יש לכם עסק מהבית ואתם רוצים לייעל אותו? כאשר מדובר על עסק מהבית, קל וחומר אם מדובר בניהול עסק קטן מהבית, לחיסכון ויעילות יש משמעות. יש לו חנות וירטואלית, אבל לא עוד עסק וירטואלי, בבעלותו חנות האונליין המצליחה והגדולה ביותר בעולם, ורק לאחרונה הוא פיתח גם כלי תחבורה רקטי מתקדם שמגיע לחלל – אנחנו כמובן מדברים על הבעלים של אמזון, ג’ף בזוס. כמו כן, מומלץ לעבור לסליקת כרטיסי אשראי אונליין, בטח אם יש לכם חנות אינטרנטית ואל תשכחו להתאים לעסק שלכם תוכנת הנהלת חשבונות מקוונת, המאפשרת הפקת קבלות וחשבוניות בעלות חתימה דיגיטלית, מספקת גישה לרואה החשבון/יועץ מס ומקלה מאוד על ניהול ההיבט החשבונאי של העסק הביתי. אתר תדמיתי בדרך כלל יהיה בעל מספר עמודים קטן אשר יתארו את פועלו של העסק והתמחויותיו. ויש גם אתר לרכישה אונליין. אתם צריך גם לקשר את דף העסק שלכם בפייסבוק לפרופיל העסקי שלכם באינסטגרם, לכו להגדרות של אינסטגרם ולחצו על חשבונות מקושרים, לאחר מכן הקליקו על קישור לדף העסקי שלכם בפייסבוק. לדבריו, המגמה של המעבר לניהול התוכנות של העסק על גבי הענן, התחילה כבר לפני כעשור ומאז רק צוברת תאוצה. אין צורך בהון ראשוני כדי לקנות את העסק הפיזי אין צורך לשלם שכירות במידה ומשכירים את העסק הפיזי, אין צורך לשלם עוד מיסים כגון: ארנונה, חשמל, שילוט או מים כי העסק מתנהל מהבית וניתן לחסוך הרבה מאוד כסף אם בוחרים באפשרות של פתיחת עסק קטן מהבית.

תעודת SSL מגבירה את האבטחה והבטיחות של לקוחות החנות הוירטואלית על ידי סימון האתר בדפדפן כמאובטח. יש מערכות דיוור ושליחת SMS מתקדמות מאוד שבאמצעותן ניתן לפלח לקוחות ולהתאים להם מסרים אישיים על בסיס תחומי עניין, מגדר, גיל, מיקום גיאוגרפי ועוד. יש עוסק פטור, יש עוסק מורשה, יש חברה בע”מ, לכל אחד מהם יש את היתרונות והחסרונות שלו וכדאי מאוד להיוועץ ברואה חשבון או יועץ מס לפני שפותחים תיק עוסק ברשויות המס. היתרונות כמובן ברורים מאליהם: אין צורך להתאמץ, אין צורך להתרוצץ, אפשר להשוות מחירים ולקבל את כל המידע על המוצר כאשר אתם יושבים בכיסא שלכם בבית, מול המחשב. מלבד הסיבות האקולוגיות לצרוך ביד שנייה, יש גם סיבה שנוגעת לכל היתרונות האופנתיים שבזה. יש הרואים באינטרנט הקניון הגדול בעולם, בו נפתחים מדי יום חנויות וירטואליות חדשות עם נתונים מרשימים של מחזורים הגדלים בצורה משמעותית משנה לשנה. דנדשה – רשת חנויות יד שנייה חברתית המהווה מרכז הכשרה תעסוקתי לנשים בתהליכי שיקום ומציעה בגדים ואקססוריז בטווח במחיר של עד 70 שקלים. רק השבוע רשת "סטורי" פתחה מחלקת יד שנייה בחנות בדיזינגוף בתל אביב, ובשנים האחרונות נפתחות יותר ויותר חנויות יד שנייה במקומות רבים בארץ. פעם שנייה – חנות יד שנייה בקיבוץ חצור שליד גדרה. סיפורי בגדים – סטייל בר קיימא – חנות בגדי נשים ביד שנייה הממוקמת בירוחם.

המלצה שלנו: תתחילו להיכנס לחנויות יד שנייה, ולחקור את העולם הזה, לכל חנות יש סטייל קצת אחר ואופי אחר. מאוד קל להיסחף ולהתלהב עם פתיחת עסק עצמאי מהבית (וגם יש סיבות טובות לכך) וכך להיכנס למצב שבו הבית והעסק אחד הם. תחשבו על זה, אם פותחים עסק עצמאי מהבית ניתן לתרום לסביבה על ידי הפחתת נסיעות למקום עבודה מרוחק, ניתן לחסוך בדלקים, אפשר לצמצם שימוש בנייר, לעבוד בענן וגם לא צריך לקנות הרבה בגדים ייצוגיים כי עובדים לרוב מהבית, וכך לשמור על עסק מהבית שהוא אקולוגי וידידותי לסביבה. ניתן להפיק חשבוניות בדרך פשוטה ומהירה. שעות פתיחה – במקרה הטוב החנות תהיה פתוחה 12 שעות ביום, בדרך כלל פחות ובמעט מאוד מקרים קצת יותר. לאהוב אופנה זה לא פשע, ואפשר להיות מודעים לכל ולעשות את הבחירות שלנו בדרך יותר מדויקת. חנות וירטואלית לבגדים יכולה להיות רעיון לא רע בכלל. אבל ישנה עוד דרך להעשיר את המלתחה – חנות וירטואלית לבגדים. אבל הנה עוד נקודה חשובה: בסוף כל העניין הוא בלדייק את הבחירות שלנו, וכדי באמת להפחית בזבוז, צריך גם להפחית בצריכה. במרוץ השנים, האופנה שלנו הפכה למהירה יותר, וכביכול גם לזולה יותר, אבל יש לכל דבר מחיר, ובמקרה הזה מדובר במחיר סביבתי.

Tia Rigged Woman for Blenderניהול עסק איננו דבר פשוט. אם פעם להקים חנות היה תהליך יחסית פשוט קל, היום להקים חנות אינטרנטית זה תהליך מורכב שדורש סנכרון עם חברות שילוח, סליקה, מערכות דיוור, מערכות SMS, מערכות ניהול מלאי ומערכת ניהול תוכן נוחה ויעילה עבור העבודה השוטפת. בואו נראה כיצד להקים כמו גם איך לנהל חנות באינטרנט. איך אני הייתי מתחיל לנהל חנות? הופכת לעמדת עבודה. קשה מאוד לנהל כך עסק מהבית, לכן מומלץ מאוד לייעד מקום בבית לעבודה. שוקלים לנהל עסק מהבית? לדוגמה, עוסק פטור מתאים לבעלי עסק מהבית שמחזור העסקאות השנתי שלהם מגיע עד תקרה מסוימת ועוסק מסוג זה פטור מגביה ותשלום מע”מ. הם יעריכו את המאמץ שהושקע כדי להפוך את המסע שלהם לחלק ואינטואיטיבי יותר. חברות האופנה מייצרות יותר מ-50 קולקציות בשנה כדי שבכל שבוע שנגיע לקניון ונראה משהו קצת אחר, וכדי שנתפתה לרכוש את מה שעוד אין לנו. בניית אתר, חנות או כל נכס דיגיטלי אחר, מלוות באופן טבעי בחשש. דיוק הבחירות שלנו גם יאפשר לנו לוק מדויק יותר וייחודי יותר, וגם יפחית זיהום באופן משמעותי. “הענן מאפשר גיבוי מלא של הפעילות, נגישות למידע באופן קבוע 24 שעות ביממה מכל מקום ומאפשר גם אוטומיזציה של התהליכים. 1 – חשיפה גבוהה לקהל רחב יותר – אל החנות הוירטואלית ניתן להגיע מכל מקום על פני הגלובוס, כך ששום מרחק גיאוגרפי לא ימנע מאדם להפוך ללקוח.

Sellio System Dashboard

Get in touch

רוצים לדעת עוד, לשמוע עוד, לראות עוד, מוזמנים ליצור קשר אנושי איתנו בכל זמן ומכל מקום.|    שלחו הודעה בוואצאפ לקבלת הצעת מחיר לחנות וירטואלית להצעת מחיר